Windows 7 i nowe GG - brak możliwości zmiany statusu

Mam problem z połączeniem się z serwerami gg tzn. instalacja i uruchomienie działa ok ale nie moge zmienic statusu na inny niż niedostępny :?

Czy wy tez macie takie problemy? czy to może ja coś źle ustawiłem … :frowning:

To wina serwerów Gadu-Gadu,które dość często padają,na wszystkich systemach z rodziny windows ten problem występuje.Sprubuj użyć tego

Whiteshine ,

Tak jak napisał kolega scorpion1948 , to nie wina systemu czy programu, lecz serwerów gg ;]

Jeżeli Masz problem z połączeniem z jakimkolwiek serwerem GG to wypróbuj ten programik http://www.programs.pl/program,29.html#

Pozdrawiam

no nie wiem jakoś u mnie to nie działa :frowning: w serwer changerze pisze że serwer działa ale mimo to gg nie chce się połączyć…

na dodatek na innych systemach operacyjnych nigdy nie miałem takiego problemu(przynajmniej nie trwał tak długo)

zauważyłem jeszcze że przy wyłanczaniu gg wyświetlka mi sie komunikat gg1vh7.th.png

może to coś z tym plikiem?

// zamykam temat problem rozwiązany, wystarczyła aktualizacja do najnowszej wersji :slight_smile: dziękuje wszystkim za odpowiedzi

może i tak. u mnie gadu gadu 8 działa bez problemów :smiley:

U mnie też chodzi dobrze, ale dopiero po uruchomieniu tego w różnych trybach zgodności… i przy uruchomieniu tego jako Admin.

no to u mnie nie ma takiego problemu gg uruchamia się automatycznie bez żadnych trybów zgodności i uruchomieniu jako admin