Windows 7 i Skype. U was też stwarza problemy?

J/w

U mnie skype po prostu nie działa. Ktoś kto jest dostępny u mnie jest nie dostępny, ja nie widzę, co ktoś do mnie pisze. W rozmowach nie słysze sygnału dzwonienia, ale jak kliknę odbierz to normalnie słyszę rozmówcę. Można to jakoś naprawić? Jest jeszcze jedno wyjście-Windows XP Mode.

U mnie jest wszystko OK. Posprawdzaj opcje i ustawienia w Skype, albo reinstalacja

Reinstalacja nic nie da, system mam od kilku dni. Opcje są domyślne i na Viście było ok a na Sevenie jest problem.

PS. Pobieram Windows XP mode- z tym chyba będzie OK :slight_smile:

U mnie też skype działa bardzo dobrze na w7 odinstaluj i przeczysc rejestr i na nowo zainstaluj ze zgodnoscią vista sp1 i powinno byc wszystko ok

koledzy powtarzam to nie chodzi o system, mam nowy i czyściutki. skype przeinstalowałem mimo to i to nic nie dało. Na virtualu z beta 1 miałem dokładnie to samo.

może stara wersja skype… pobierz najnowszą !!

Na wirtualu żadna wersja skype nie będzie działac mi nie działała kamerka i mikrofon zainstaluj na wolnej partycji w7 i będzie ok

Mam najnowszą wersję skype z dobrych…

ja mam podobny problem, podobno stara wersja 3.0 albo 3.1 działa dobrze pod Windows 7, ale nie testowałem.

@up. zaraz przetestuję stara wersję Skype :slight_smile:

Chodziło mi o ponowną instalację Skype, ja pobrałem ostatnią wersję http://www.skype.com/intl/pl/download/skype/windows/ i wszystko jest ok. Proponuję Ci odinstalować Skype, dobrze przeczyścić rejestr i ponownie zainstalować najnowszego Skype, powinno być ok

ok tak zrobię i zobaczę jak będzie na razie dzięki

PS. Da odpowiedź czy będzie wszystko OK.

U mnie z buta ruszyła wersja SKYPE 4.0.0.226

Też mam z tym problem mam WIndows 7 Home Premium 64bit, wszystko niby działa - w Opcjach jest ok a jak z kimś chce rozmawiać to Jego słysze doskonale a on mnie nie :? …

a może coś jest ze sterownikami od karty muzycznej pobierz nowsze i zainstaluj może to coś da

Ja posiadam Win 7 64 bit i najnowszy Skype. Zero problemów, słyszę i jestem słyszany przez wszystkich. Wiadomości tekstowe również bez zarzutu działają. Nic nie trzeba ustawiać, żadnych trybów zgodności etc.

Odinstaluj Skype za pomocą Revo Uninstaller, przeczyść kompa i rejestr z zbędnych śmieci CCleanerem. Dla pewności poszukaj na C:\ wszelkich pozostałości po programie, jeśli jakieś będą to usuń i wtedy przystąp do ponownej instalacji. Aktualizacja sterów do dźwiękowej też nie zaszkodzi.

obecnie wszystko jest OK, u mnie problem występował w RC :wink:

u mnie jest ok, ale może spróbuj ze zgodnością (sorry, jak się powtarzam, ale nie czytałem od początku tego)

Secunia PSI sprawdza aplikacje i w rezie czego sama pobiera od producenta w razie problemów. Aktualizacje automatyczne masz włączone ?