Windows 7 i zawieszanie na parę minut

Witam.

 

Od ostatniego czasu (jakieś 3-4dni) mam zawieszanie sie całego systemu. Jedyne co mi się rusza na ekranie to kursor myszki, nie mogę nic włączyć/wyłączyć. Najczęściej dzieje się to podczas gry w LoLa. Jednak nie dzieje się to na samym początku tylko po 20-25minutach gry. Dodam że wszystkie programy typu Chrome, skype itp są wyłączone. Dodam że wycisza się muzyka tak minutę przed całym zajściem, następuje zacięcie trwające ok 1-3minuty i komputer wraca do normalności. Dodam że czyściłem rejestr, używałem adw cleaner próbowałem odkurzacza i defragmentacji, nic z w/w nie pomogło. CHDSK też nie pomógł. Załączam logi z OTL:

OTL.txt- http://wklej.to/a8GPJ

Extras.txt- http://wklej.to/GGjQy

 

Pozdrawiam i liczę na pomoc!

Pokaż zrzut ekranu z CrystalDiskInfo.

 

Temperatury podczas obciążenia i zwykłej pracy.

Załączam pliki:

 

FRST- http://wklej.to/J4tbL

Addition- http://wklej.to/Jnkr8

Shortcut- http://wklej.to/URe27

 

A teraz załączam link do zdjęcia z programu CrystalDiskInfo-  LINK

 

Temperatury:

W stanie normalnym- LINK

W stanie obciążania (dwie gry na najwyższych ustawieniach)- LINK

Normalnie jednak w gry gram na niskich/średnich ustawieniach, jednak dla testu sprawdziłem obie na najwyższych i efekt jest ten sam zgodnie z oczekiwaniami.

Twój dysk prawdopodobnie wkrótce ulegnie awarii. Może to być jutro, za tydzień, za miesiąc, za kilka miesięcy lub dłużej.

Wykonaj jak najszybciej kopię zapasową ważnych danych z dysku na nośnik zewnętrzny (np. płyty CD/DVD, pendrive).

Wymień dysk twardy. Podczas zakupu proponuję zastanowić się nad WD Black (np. ten model w przypadku komputera stacjonarnego) z uwagi na gwarancję producenta 60 miesięcy.

Jeżeli nie chcesz stracić ważnych danych, wykonuj kopie bezpieczeństwa regularnie - również po wymianie dysku twardego.

 

Możesz przenieść dane z jednego dysku na drugi w ten sposób, że:

  • podłącz do komputera oba dyski

  • na nowym dysku nie twórz żadnych partycji po zakupie

  • uruchom komputer z poziomu CloneZilla z opcją klonowania z dysku na dysk (device to device), przy czym wybierz tryb expert i zaznacz opcję rescue, dzięki której proces będzie kontynuowany jeśli program natrafi na uszkodzony sektor na dysku. Pomiń wszelkie sprawdzania. Jeżeli prawidłowo wybierzesz dysk źródłowy i docelowy to wszystko pójdzie dobrze. Opis tutaj: http://clonezilla.org/show-live-doc-content.php?topic=clonezilla-live/doc/03_Disk_to_disk_clone

  • odłącz stary dysk, pozostaw podłączony nowy dysk