Windows 7 instalacja systemu

(system) #1

Mam następujące pytanie czy lepiej mieć Windows 7 jako jeden główny system czy lepiej wgrać go jako drugi oprócz np.Xp ??

(Marjaan) #2

Zachodzi pytanie... po co Ci ten system? dla szpanu przed kolegami?? To jest dopiero beta... nie powinno się go posiadać jako główny system. Porada, chcesz się nim pobawić? Zainstaluj go na VirtualBox'ie.

(system) #3

Niechodzi mi o żaden szpan! poprostu chce wiedzeć czy system powinien być jeden czy mogą być dwa.

(Marjaan) #4

Mogą być dwa obok siebie, tylko na innej partycji!

(Mihau X64) #5

Ja używam Windows 7 jako główny system :wink: nie dla szpanu tylko bo chcę.. poza tym niemam z nim problemów więc poc mi dwa systemy :slight_smile:

(Ernestinho) #6

A ja w swoim kompie mam 2 dyski. Jeden jest mój i używam go jako głównego systemu. Reszta domowników korzysta z Visty.

(Marianka07) #7

Mam problem z zainstalowaniem Windows 7 instalacja zawiesza się na 46% i instalator pokazuje bład

Pomocy! !!

(sCooBy^) #8

Uszkodzony obraz :wink:

(Slawomir Guzik) #9

Co za dziwne podejście. Też mam wyłącznie win 7 i mi to odpowiada, open office działa gg działa, nfs działa, spring działa. Do końca roku będę mógł użytkować legalnie system więc testuję go 24h/d i jest ok. :stuck_out_tongue: