Windows 7 instalacja

Witam, mam problem z instalacja windows 7. Problem wygląda tak: klikam by uruchomiła się instalacja, sterowniki się ładują i po załadowaniu pojawia się tylko niebieski ekran z kursorem. Myślałem że problem jest z płytą, spróbowałem z vista - jest tak samo. System posiada najnowsze aktualizacje , sterowniki. Proszę o pomoc. Jeszcze tydzień temu wszystko było w porządku. Chciałem skorzystać z usługi napraw ponieważ zauważyłem że czasem 7 wiesza się na “Zapraszamy”

Może musisz poczekać trochę na załadowania-w słabszych maszynach to trochę trwa.

Dokładnie, musisz poczekać. U mnie to trwało ok. 15-20min.

To z instalacją czy z ładowanim się systemu. Niebardzo rozumię. Jeśli z instalacją, to przed instalacją systemu wyłącz komputer tak na 1 min. i wtedy instalacja przebiega prawidłowo. Też tak miałem i nie mogłem dojść dlaczego miałem niebieskie tło z kursorem.

PC mam dobry Quad 2,4 , 4gb ram , karta graf geforce 9600 gt 1gb. Wcześniej wszystko się pojawiało odrazu, dziwne. Może coś po sp1 dla 7 coś nie tak ?

Witam mam mały kłopocik do tej pory kożystałem z win7 32bity a mam teki procesor Intel® Core2 Duo CPU T6400 @2.00GHz 2.00GHz i moje pytanie brzmi czy 64 nie był by lepszy

Dodane 01.03.2011 (Wt) 1:21

chodzi mi o gry mam 3G ram i GEFORCE 9600M GT 1GB Tylko czy 64 będzie lepszy ? pozdrawiam