Windows 7 jak byście chieli żeby wyglądał ten system?

(Robert T6) #1

Jak byście chcieli żeby wyglądał najnowszy system Microsoftu Windows 7

(Mrylec) #2

Tak jak wygląda obecnie :slight_smile: My na to nie mamy wpływu.

(Johny) #3

Najlepiej aby miał wymagania na miarę Windows XP,realizował dobrze swoje podstawowe funkcje,aby użytkownik mógł sobie bezstresowo surfować po sieci,słuchać muzyki,oglądać filmy i grać

(Michalslomka1) #4

Myślę że powinien wyglądać podobnie jak XP spełnia oczekiwania. A Vista jest tylko dobrze reklamowana a tak na prawdę to nie jest za ciekawa :shock:

(djl) #5

wygląd to zawsze można wybrać sobie inny. System służy do uruchamiania innych programów i dobrego zarządzania urządzeniami, więc bajery i pierdoły to psują niestety :shock: Chciałbym by działo wszytko, a nie wyglądało że działa :-o

(Robert T6) #6

a jakich byście oczekiwali bajerów graficznych :wink:

(klopas) #7

jakieś ciekawe byle nie zerżnięte z compiz-a :smiley:

(Jonek29) #8

Żeby była funkcja kostki 3D lub Kuli 3D oraz motywów systemowych które by zmieniały Ikony, dźwięki układ menu, pasek zadań, okna, pulpit itp. na inne. Chodzi mi o możliwość całkowitej zmiany każdego elementu w systemie.

(niezDarek) #9

ja bym chciał żeby wyglądał jak stary, dobry windows 98 :smiley: , i tak dużo użytkowników zmieni na klasyczny wygląd

(xomo_pl) #10

a ja uważam że powinni się go raz na zawsze pozbyć z systemu....

(niezDarek) #11

ale sporo osób woli mieć konkretny system i nie zależy im na wyglądzie lub wola aby system chodził szybciej, czasem nawet stabilniej

(xomo_pl) #12

ta chodzi szybciej jak jasna ciasna.... szczególnie Vista...

(Jonek29) #13

Dlatego powinno być takie coś jak np. tryb usera domowego który by miał wszystkie bajery, aery, motywy itp. i tryb usera pro który np. przy którym by było podstawowe środowisko graficzne, i dużo narzędzi na pulpicie, np. Zarządzanie komputerem. Mogłoby to być np przy starcie komputera, tak jak wchodzimy w tryb awaryjny tak user pro naciskał by np. F4 i wchodził do trybu pro usera.

(Pawbrotm) #14

To może jeszcze lepiej ten z 3.11 :stuck_out_tongue:

Zgadzam się

To już ich problem. :stuck_out_tongue:

Rzeczywiście styl klasyczny daje gigantyczny przyrost wydajności i stabilności. Okienko otwiera się 0,6 sek. szybciej :stuck_out_tongue:

Dajcie już spokój z tym stylem klasycznym- to kanciate, szare coś powinno skończyć się razem z Vistą. Przecież to paskudztwo nie jest ani ładne ani zgrabne, ale wielu myśli "ale jestem pro bo używam stylu klasycznego". Bez sensu. :?

Tu mógłby być jakiś okrojony Aero lub nawet Aero Express (ten podstawowy), ale już nie klasyczny- on po prostu nie pasuje do nowoczesnego systemu. Zgiń, przepadnij szary kanciaku. :stuck_out_tongue:

(djl) #15

Co wy za pierdoły piszecie, SYSTEM ma działać, a takie pierdoły to powinni dać na płycie(czy na czymś tam jak to net-book) do doinstalowania w domu :!: bo poco marnować czas i miejsce na dysku jak ktoś chce efekt 'kryształ X2000' czy '7-D ultra vision' to sobie porostu zainstaluje te dodatkowe 2GB i git.

(Jonek29) #16

No kolega poruszył ciekawy temat, to by było nawet dobre, jak w windows 98 instalacji poszczególnych składników.

(Feelek3) #17

Styl klasyczny jest najbardziej udany i NAJBARDZIEJ CZYTELNY - Bo jest prosty, a to co jest proste jest najczęściej najlepsze.

zomo_prl , Pablo55 , o gustach się nie dyskutuję. Wam się podoba jakaś luna lub aero, ok to niech się wam podoba - ale wygląd to nie wszystko, a można powiedzieć że wygląd systemu nie powinien być priorytetem, a raczej ostatnią rzeczą nad którą M$ powinien pracować.

Równie dobrze możecie sobie zrobić super obrazek w Photoshopie i na niego patrzeć i podziwiać, wyjdzie na to samo.

(sosen86) #18

a ja bym nie chciał bo to raczej mało interesujący wygląd i troszkę już nie ta epoka.

popieram

nie popadajmy w skrajności. Wygląd tego typu nie pasuje do 21 wieku i nie można produkować czegoś takiego bo to było by śmieszne

(Jonek29) #19

Przecież, nie chodzi o to żeby ktoś się chwalił czy używa klasycznego widoku bo jest pro. Nie wyobrażam sobie overclockingu extremalnego na normalnym aero, bo osiągi w benchmarkach są przez to nieźle zmniejszone, dla tego musi być jakiś podstawowy wygląd.

(The Mail Of Mi2) #20

Ja bym chciał, żeby nie blokowali możliwości używania motywów nie od nich. To jest bez sensu - każdy powinien sobie móc ustawić taki wygląd, jaki mu się podoba.

A klasyczny niech zostanie - dla przyzwyczajonych i tych, co lubią interfejs "wylightowany" :wink: