Windows 7 jak byście chieli żeby wyglądał ten system?

Jak byście chcieli żeby wyglądał najnowszy system Microsoftu Windows 7

Tak jak wygląda obecnie :slight_smile: My na to nie mamy wpływu.

Najlepiej aby miał wymagania na miarę Windows XP,realizował dobrze swoje podstawowe funkcje,aby użytkownik mógł sobie bezstresowo surfować po sieci,słuchać muzyki,oglądać filmy i grać

Myślę że powinien wyglądać podobnie jak XP spełnia oczekiwania. A Vista jest tylko dobrze reklamowana a tak na prawdę to nie jest za ciekawa :shock:

wygląd to zawsze można wybrać sobie inny. System służy do uruchamiania innych programów i dobrego zarządzania urządzeniami, więc bajery i pierdoły to psują niestety :shock: Chciałbym by działo wszytko, a nie wyglądało że działa :-o

a jakich byście oczekiwali bajerów graficznych :wink:

jakieś ciekawe byle nie zerżnięte z compiz-a :smiley:

Żeby była funkcja kostki 3D lub Kuli 3D oraz motywów systemowych które by zmieniały Ikony, dźwięki układ menu, pasek zadań, okna, pulpit itp. na inne. Chodzi mi o możliwość całkowitej zmiany każdego elementu w systemie.

ja bym chciał żeby wyglądał jak stary, dobry windows 98 :smiley: , i tak dużo użytkowników zmieni na klasyczny wygląd

a ja uważam że powinni się go raz na zawsze pozbyć z systemu…

ale sporo osób woli mieć konkretny system i nie zależy im na wyglądzie lub wola aby system chodził szybciej, czasem nawet stabilniej

ta chodzi szybciej jak jasna ciasna… szczególnie Vista…

Dlatego powinno być takie coś jak np. tryb usera domowego który by miał wszystkie bajery, aery, motywy itp. i tryb usera pro który np. przy którym by było podstawowe środowisko graficzne, i dużo narzędzi na pulpicie, np. Zarządzanie komputerem. Mogłoby to być np przy starcie komputera, tak jak wchodzimy w tryb awaryjny tak user pro naciskał by np. F4 i wchodził do trybu pro usera.

To może jeszcze lepiej ten z 3.11 :stuck_out_tongue:

Zgadzam się

To już ich problem. :stuck_out_tongue:

Rzeczywiście styl klasyczny daje gigantyczny przyrost wydajności i stabilności. Okienko otwiera się 0,6 sek. szybciej :stuck_out_tongue:

Dajcie już spokój z tym stylem klasycznym- to kanciate, szare coś powinno skończyć się razem z Vistą. Przecież to paskudztwo nie jest ani ładne ani zgrabne, ale wielu myśli “ale jestem pro bo używam stylu klasycznego”. Bez sensu. :?

Tu mógłby być jakiś okrojony Aero lub nawet Aero Express (ten podstawowy), ale już nie klasyczny- on po prostu nie pasuje do nowoczesnego systemu. Zgiń, przepadnij szary kanciaku. :stuck_out_tongue:

Co wy za pierdoły piszecie, SYSTEM ma działać, a takie pierdoły to powinni dać na płycie(czy na czymś tam jak to net-book) do doinstalowania w domu :!: bo poco marnować czas i miejsce na dysku jak ktoś chce efekt ‘kryształ X2000’ czy ‘7-D ultra vision’ to sobie porostu zainstaluje te dodatkowe 2GB i git.

No kolega poruszył ciekawy temat, to by było nawet dobre, jak w windows 98 instalacji poszczególnych składników.

Styl klasyczny jest najbardziej udany i NAJBARDZIEJ CZYTELNY - Bo jest prosty, a to co jest proste jest najczęściej najlepsze.

zomo_prl , Pablo55 , o gustach się nie dyskutuję. Wam się podoba jakaś luna lub aero, ok to niech się wam podoba - ale wygląd to nie wszystko, a można powiedzieć że wygląd systemu nie powinien być priorytetem, a raczej ostatnią rzeczą nad którą M$ powinien pracować.

Równie dobrze możecie sobie zrobić super obrazek w Photoshopie i na niego patrzeć i podziwiać, wyjdzie na to samo.

a ja bym nie chciał bo to raczej mało interesujący wygląd i troszkę już nie ta epoka.

popieram

nie popadajmy w skrajności. Wygląd tego typu nie pasuje do 21 wieku i nie można produkować czegoś takiego bo to było by śmieszne

Przecież, nie chodzi o to żeby ktoś się chwalił czy używa klasycznego widoku bo jest pro. Nie wyobrażam sobie overclockingu extremalnego na normalnym aero, bo osiągi w benchmarkach są przez to nieźle zmniejszone, dla tego musi być jakiś podstawowy wygląd.

Ja bym chciał, żeby nie blokowali możliwości używania motywów nie od nich. To jest bez sensu - każdy powinien sobie móc ustawić taki wygląd, jaki mu się podoba.

A klasyczny niech zostanie - dla przyzwyczajonych i tych, co lubią interfejs “wylightowany” :wink: