Windows 7 jak byście chieli żeby wyglądał ten system?

Pablo55 z tym Windows 3.11 to chyba przesadziłeś troche :lol:

najlepiej jak by miał style graficzne od Windows XP po Windows 7 czyli standardowy theme

…ile jeszcze będzie tematów w których każdy pisze jak wyobraża sobie system ?

ja bym chciał aby WIN7 był szybki, trudny w obsłudze, miał brzydki wygląd i był o 2 nieba bardziej funkcjonalny od Viśty

dokłądnie tak, w ogóle od kiedy to najważniejszy w systemie jest wygląd ?? bo co jakas recenzja, opinie o systemie każdy zwraca pierw uwagę na wygląd tylko i wyłącznie.

ożenisz się ze mną…? ![-o<

popieram w 100%, jedna osoba kiedyś radziła mi abym nie instalował tego systemu na VM (Virtualnej Machinie), bo … nie ma Ałero :roll:

o lol jeszcze tego dowcipu nie słyszałem :o czego to się mozna jeszcze nauczyć :smiley:

Ja chyba wiem, kto ktoś na tym forum :stuck_out_tongue:

oj to mu współczuje, czegoś nie sprawdził a gada, wypisuje bo ktos bajki mu nawydywał. przecież nawet na dobrych programach jest napisane że lepiej odpalić na virtualu

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15 … ie+w+sieci

Gadacie i gadacie o wyglądzie 98 :smiley:

Ja bym nie zmienił Aero na Standardowy Windows, bo dla mnie jak siedzę przed monitorem to okienka standardowego windowsa wolniej się ładują od Aero.

Gdzieś nawet był test, że Vista najefektywniej działa na Aero, a najgorzej w tym teście wypadł wygląd standardowy. Może uda mi się odszukać ten test to podam link.

Jak udostępnią BETĘ, to na pewno ściągnę, ale teraz raczej nie będę tego robił.

Pozdrawiam i życzę Szczęśliwego Nowego Roku

no mozliwe że lepiej działa na aero, ale to zalerzy tez od konfiguracji sprzętu

w przypadku visty to styl klasyczny jest wogóle nie potrzebny- z założenia jest dlatych co mają za wolne pc na nowe interfejsy ale nawet podstawowy pc który uciągnie viste uciągnie też nowy interfejs

w 7 powinni się tego paskudztwa pozbyć raz na zawsze z w/w powodów…

zresztą ta duskusja jest bezsensu bo i tak MS zrobi co chce…

Dokładnie! Ten cały Sidebar to jedno wielkie *****! :stuck_out_tongue_winking_eye: Nigdy tego nie używałem, zawsze mnie wkurzał. Dobrze by było jakby w 7 już go nie było :stuck_out_tongue_winking_eye:

jak na razie go nie ma… a co wam w sidebarze się nie podoba ?

Wszystko! Jest strasznie niepraktyczny, praktycznie nic “nowego” nie wnosi, po za tym że zajmuje pulpit. Jest po prostu wkurzający. I oby go dalej nie było :wink:

A zauważyliście błąd w 7, jeśli mamy otwartą przeglądarkę lub inny program, gadżety znikają z pulpitu.

Wczoraj miałem otwartego Explorera, na pół ekranu i nie było gadżetów, a jak zamknąłem Explorera to się pojawiły.

Podoba mi się, że Start, jęśli mamy strzałkę obok, np. wordpada jak ją klikniemy to się START rozszeża.

Nie podoba mi się, że Internet Explorer jeśli go otworzę, to pojawia się tam gdzie jest ikonka, a nie jako odzielna aplikacja jak w Viście, ale fajne jest to, że jak coś ściągam to pasek IE robi się zielony. Dzisiaj też będę siedział na 7, ale jak dla mnie prostsza jest obsługa Visty po EN niż 7.

Pozdrawiam

Trzeba się powili uczyć obsługi sevena, żeby potem nie doznać szoku w finalnej wersji :smiley:

Trzeba trzeba :smiley: Chociaż podoba mi się centrum Firewall jest najbardziej przejżyste ze wszystkich wersji :smiley:

Nawet avast! działa na 7 :smiley:

Sidebara w Sevenie już nie ma. Zamiast niego masz pozycję “Gadgets” w menu kontekstowym pulpitu i możesz sobie te gadżety wrzucać na dowolne miejsce na pulpicie i decydować, który ma być zmniejszony, a który zwiększony. Moim zdaniem lepsze rozwiązanie od paska bocznego.

michaello69 teraz gadżetów nie umieszcza się na sidebarze tylko na pulpicie więc nie masz sidebara

No to jak dla mnie jest nieco lepiej, ale i tak bez tego byłoby dla mnie lepiej :wink: