Windows 7 jak wrażenia ;-)

Jak w temacie.Ktoś już ma pełną wersje i używa :?: W Media Markt jest już w przedsprzedaży tak samo jak w sklepie Vobis.Czy jest w ogóle jakaś różnica pomiędzy Vistą a 7 :?: Czy warto się przesiadać z Visty na 7 :?:

Zapraszam do zapoznania się z działem system-operacyjny-windows-f35.html. Tam znajdziesz sporo odpowiedzi na swoje pytania.

http://republika.onet.pl/39111,25,1,fabryka.html?sort= Ciekawostka na temat Windows 7.

:arrow:Pytam się tak ogólnie może ktoś już korzysta z nowego systemu i mógłby się podzielić swoimi wrażeniami. :slight_smile:

znacznie lepiej chodzi niz vista. win 7 ma mniejsze wymagania, bedzie to system lepszy niz xp

Ja do tej pory używam build’ u 7100 i śmiga aż miło. Tak jak kolega wyżej napisał chodzi szybciej od visty.

Vista sklasyfikowała mi kompa na 3,3 natomiast se7en na 4,4. Coś w tym jest :slight_smile:

no jest. Vista klasyfikuje do 5.9 a 7 do 7.9 Na jedno u Ciebie wychodzi.

Miałem builda 7100 chyba i nie jestem zachwycony tym systemem, jednak wolę Viste…

ta mniejsze:

Testowałem W7na komputerze na którym mam normalnie viste i oprócz tego że włącza się kilka sekund szybciej nie załuważyłem żadnych zmian w wydajnośći (użycie RAMU identyczne jak w viscie), nowy pasek jest wygodny ale można się bez tego obyć.

W/g mnie z Visty nie opłaca się przesiadać na Windows7 ze względu na niewielkie zmiany wydajnośćiowe, a inne zmiany poczynione w W7 nie są warte wyrzucenia 400zł i więcej po raz kolejny…

Generalnie 7 to nic innego, jak Vista po generalnym remoncie - z załatanymi lukami, usprawnionymi usługami i zoptymalizowaną konfiguracją.

I tylko osoby, które wybuliły sporo szmalu na Vistę, bądź dostały ją w prezencie od MS będą twierdziły, że Vista działa lepiej niż 7.

Moim zdaniem nawet nie ma porównania - ten system chodzi wprost idealnie o ile posiadamy niearchaiczny sprzęt i odpowiednie sterowniki.

Ja też odniosłem wrażenie, że system jest bardziej wydajny w porównaniu do Visty.To co nowsze zawsze jest lepsze od starego.Siódemka ponoć mniej zżera pamięci RAM czy to prawda :?: Co do ceny nowego Windowsa to jest ona zaporowa jak na polskie warunki nawet jeśli mowa o wersji Home Premium, a podobno darmowego update z Visty do 7 nie ma… :?