Windows 7 na cusi-m i pentium III 1000 mzh!

(Spiderman3) #1

Witam Czy Win 7 poszedłby w miarę szybko na płytce cusi-m i procku pentium III 1000 mhz i ramie 512mb??

Proszę o szybką odpowiedź !!

Jeżeli lubisz kawę albo herbatę to instaluj. W czasie uruchamiania na pewno będziesz miał na to czas.

(Spiderman3) #3

Czyli ten procek się nie nadaje do Windowsa 7??

(Martin88) #4

a sprawdzałeś na googlach minimalne wymagania systemowe dla windows 7?? jeśli nie to sprawdź i sam sobie odpowiedz

(Spiderman3) #5

wygląda na to że ten komp jest trochę za słaby ale xp chodzi na nim bez problemu(tylko niestety bez aktualizacji, bo po aktualizacjach zaczyna mulić !!

(Longhorn2009) #6

Instalowałem kiedyś na 5-letnim laptopie Siódemke Starter. Notebook miał procek 1,4GHz, 512MB RAM, grafika integra 64MB i generalnie to ciężko się korzystało z tego systemu, bo przy uruchamianiu czegokolwiek aż się wskaźnik myszki zacinał… U ciebie byłoby jeszcze gorzej. No i miałbyś problem ze znalezieniem kompatybilnych sterów do twojego sprzętu. Zostań przy XP!

(Sli512) #7

Na tym kompie XP

(ra-v) #8

Procek może i dałby jakoś rade (wiem jaki to, bo mam starego Compaq-a), ale RAM to raczej wtedy by się przydał na poziomie 1GB no i grafika by się w miarę dobra przydała (nie zintegrowana). Na Athlonie 1.7GHz, 768 MB RAM odpalałem, chodził dobrze, ale po kilkudziesięciu minutach przy Foxie, Antywirusie, Tlenie, iPlus Menadżerze i kilku małych programikach RAMu już zaczęło powoli brakować. Po starcie zajmuje z AVG około 400-450MB RAM.