Windows 7 na cusi-m i pentium III 1000 mzh!

Witam Czy Win 7 poszedłby w miarę szybko na płytce cusi-m i procku pentium III 1000 mhz i ramie 512mb??

Proszę o szybką odpowiedź !!

Jeżeli lubisz kawę albo herbatę to instaluj. W czasie uruchamiania na pewno będziesz miał na to czas.

Czyli ten procek się nie nadaje do Windowsa 7??

a sprawdzałeś na googlach minimalne wymagania systemowe dla windows 7?? jeśli nie to sprawdź i sam sobie odpowiedz

wygląda na to że ten komp jest trochę za słaby ale xp chodzi na nim bez problemu(tylko niestety bez aktualizacji, bo po aktualizacjach zaczyna mulić !!

Instalowałem kiedyś na 5-letnim laptopie Siódemke Starter. Notebook miał procek 1,4GHz, 512MB RAM, grafika integra 64MB i generalnie to ciężko się korzystało z tego systemu, bo przy uruchamianiu czegokolwiek aż się wskaźnik myszki zacinał… U ciebie byłoby jeszcze gorzej. No i miałbyś problem ze znalezieniem kompatybilnych sterów do twojego sprzętu. Zostań przy XP!

Na tym kompie XP

Procek może i dałby jakoś rade (wiem jaki to, bo mam starego Compaq-a), ale RAM to raczej wtedy by się przydał na poziomie 1GB no i grafika by się w miarę dobra przydała (nie zintegrowana). Na Athlonie 1.7GHz, 768 MB RAM odpalałem, chodził dobrze, ale po kilkudziesięciu minutach przy Foxie, Antywirusie, Tlenie, iPlus Menadżerze i kilku małych programikach RAMu już zaczęło powoli brakować. Po starcie zajmuje z AVG około 400-450MB RAM.