Windows 7- Nie chce sie wypalić na plycie

Witam, pobrałem Sevena, jest w .iso, zajmuje ok. 2,4GB, i gdy chce wypalić na płyte DVD, programem Ashampoo Burning Studio 09, w ogóle gdy wypalam nagrywarka nie pracuje, nie ma żadnego postępu i później przerywa nagrywanie, ale nie pisze nic o błędach… Skanowałem tego Windows 7 i nic nie wykryło, chcę go na razie na virtualu testować, ale potrzebny mi na płytce. Czym to jeszcze można wypalić na płytę?

Każdym programem, który nagrywa obrazy płyt iso.

Ashampoo wypalałem sam, i wszystko dobrze się zgrało, możesz nero ściągnąć w wersjii trial i też nagrać.

właśnie to chyba nie do programu, bo ashampoo używam już baardzo długo i mnie nie zawiódł, obawiam się ze to od nagrywarki, bo kilka razy już tak miałem i za każdym razem wymieniałem na nowa, płyty czyta, ale nie chce nagrywać, bo już drugi raz nie chce wypalić płyty. Aero, możesz mi na PW wysłać nazwę twojego sevena, chcę zobaczyć czy mam to samo :wink: A co do tematu to pójdę do kolegi i zobaczymy czy u niego się uda wypalić.

Dawidd ,

spróbuj jeszcze w nero nagrać, może się uda, a jak nie, to reklamacja nagrywarki :wink:

BTW. normalny build 6801, nowszego buildu puki co nie miałem czasu pobrać.

Mi już Ashampoo raz zniszczyło Sevena :stuck_out_tongue: Nagrywaj z jak najmniejszą prędkością i na dobrej płycie (Verbatim, TDK)

Witam. A skąd ściąganie jak można spytać :wink:

Tobie proponuję chwilę cierpliwości, prawdopodobnie jutro ruszy program CPP, będziesz mógł legalnie pobrać betę 1 windows 7

ja zainstalowałem 7 tak obraz iso umieściłem do daemona toolsa i klikłem instal i sie zainstalowało

zgadza się, nie trzeba instalować windows 7 z płytki dvd, można zawsze obraz umieścić w wirtualnym napędzie, i zainstalować na oddzielnej partycji :wink:

To opcja dla tych, którzy z różnych względów nie chcą nagrać obrazu iso na dvd, bądź nie mają np. dvd :wink: