Windows 7 nie czyta USB - Pomocy

Witam,

Własne złożyłem nowo zakupiony komputer, zainstalowalem system windows 7 i zacząłem instalować sterowniki. Na pierwszy ogień jak zawsze poszła płytka ze sterami do płyty głównej (msi B85-G43). Po zainstalowaniu głównych sterowników, pomyślałem że zainstaluje jeszcze te dodatkowe typu (usb 3.0, intel drivers), które jak myślałem usprawnią działanie komputera. Niestety po zainstalowaniu ich oraz wymuszonym ponownym uruchomieniu komputera wszystko sie zepsło - komputer nie widzi USB, co za tym idzie nie działa ani mysz ani klawiatura zupełnie nic co jest na USB. Pierwsza myśl - no trudno zrobię formata raz jeszcze, niestety jest to nie mozliwe ponieważ mysz i klawiatura działa jedynie na poziomie BIOSU, zaraz później wyłączają się. Próbowałem poszukać czegoś w BIOSIE co mogło by za to odpowiadać, niestety jedyne co znalazłem to zakładka “Konfiguracja USB” jednak wszystko w tej zakładce mam włączone. Naprawdę nie wiem już co z tym fantem zrobić, bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam

 

PS.

Proszę o wyrozumiałość jeżeli w tekście występują jakieś błędy lub napisałem coś nie zrozumiale ale piszę z telefonu.