Windows 7 nie dziala WinRaR

Jak w temacie:

Nie dziala mi WinRaR ( najnowsza wersia) na Windows 7 Home Permium wyswietla mi komunikat:

“Archiwum ma niewlasciwy format lub jest uszkodzone”. Ten sam plik bez problem otwiera mi sie na Vista.

Poradzcie w czym problem ???

Z gory dziekuje za dobre rady

spróbuj wypakować 7zip’em

wypakowac 7zip’em mozna natomiast przy otwieraniu wyswietla sie ten sam komunikat: “Archiwum ma niewlasciwy format lub jest uszkodzone”.

Natomiast ten sam plik skopiowany i przeniesiony na laptop Vista otwiera sie bez problemu

Spróbuj przeinstalować program WinRAR. W sumie nie wiem skąd u ciebie taki problem sam korzystałem z WinRAR w wersji 3.90 a obecnie 3.91 beta i nie miałem nigdy podobnych problemów.

Pozdrawiam

Robilem to pare razy.

Kupilem ten computer pare dni temu ,nowiutenki prosto " spod igly"

wgralem WinRaR i powinien dzialac a nie dziala.

Na początku może powiedz jaka wersja bitowa systemiku czy 64?? czy moze 32?? Bo jesli masz 64 a instalujesz winrara który działa na wersji 32 bitowej to będą wyskakiwać Ci podobne błędy także w innych programach.

Spróbuj z inną wersją winrara, ponad to jeżeli to jednorazowy przypadek to rozpakuj na viście jak masz możliwość i dalej ciesz się 7.

Wersja 32 bitowa “byla”

Pisze “byla” bo komputer oddalem spowrotem do sklepu.Z zakupem nowego poczekam az Windows7 dobrze dopracuja.

Ściągnąłeś odpowiednią wersję na Twój system?

A nie prościej zainstalować sobie chociażby 7-zipa? Jeśli jakiś program nie działa w danym systemie to dopracować trzeba tenże program, a nie system #-o

Gdybys czytal nie tylko ostatni post to bys sie dowiedzial ze 7-zipa tez mialem zamontowanego i tez NIC

Faktycznie. Sorki :expressionless:

Jeśli chcesz to wrzuć archiwum na jakiś serwer, sprawdzę, czy to tylko u Ciebie, czy na każdym sevenie.