Windows 7 nie możliwy do uruchomienia

Witam, od kilku dni mam problem, a dokładniej system Windows 7 przez ostatnie kilka dni uruchamiał się coraz dłużej, a wczoraj uruchamianie zatrzymało się na “Trwa uruchamianie systemu Windows”, a logo Windowsa porusza się normalnie, nie stoi nieruchome, skanowanie dysków programem Malwarebytes nic nie wykryło, dodam, że wydaje mi się, że dysk nie jest uszkodzony ponieważ piszę z Win 8, który uruchomił się normalnie, bez jakiegoś dłuższego czasu uruchamiania niż normalnie.

witaj oprucz win7 masz na tym samym dysku win8 ?

A czy Windos 7 w trybie awaryjnym daje się uruchomić.

skan dysku programem hdtune

zdjęcia zakładek healt i error scan z pełnego skanwoania

Tak, Win 8 jest na tym samym dysku, nie próbowałem odpalić w trybie awaryjnym, a skanowanie dysku w HD Tune będzie robił skan chyba jeszcze z 24 godziny…

Reperacja nakładkowa bez utraty danych http://www.fixitpc.pl/topic/1234-repera … ty-danych/

Wcześniej zobacz: komputer-sie-wylacza-t498828.html#p3137602

Daj znać o rezultatach.

Pozdrawiam. :slight_smile:

  • zainstalowałem program Music Maker pobrany z DP, i zainstalowałem Machinarium, nic poza tym,

komputer-sie-wylacza-t498828.html#p3137602 - niestety nie mam płyty z kopią systemu, ponieważ jego kopia znajduje się na dysku.

Spróbuje z poziomu trybu awaryjnego odinstalować Music Maker i Machinarium, o ile pójdzie mi tryb awaryjny.

Dodane 22.09.2012 (So) 23:55

To udało mi się skopiować z okna o jakimś błędzie systemu.

Dodane 27.09.2012 (Cz) 0:07

Witam, doszedłem w końcu do przyczyny nie uruchamiania się systemu, problem był z napędem, który w jakiś sposób uniemożliwił uruchomienie systemu, po jego demontażu wszystko działa dobrze, i system uruchamia się bardzo szybko.

Problem w tym, że mam komp na gwarancji, a raczej samego napędu nie oddam do naprawy…szkoda