Windows 7 nie uruchamia się

Witam!

 

Mam problem z uruchomieniem systemu.Musiałem odłączyć komputer od prądu,a że cały sprzęt podłączony jest do listwy tak więc wypiąłem ją z gniazdka nie wyłączając wczesniej systemu(poprostu wypiałem listwę z gniazdka gdy komputer był włączony).Po ok 1 godzinie gdy próbowałem włączyć komputer system zaciął się w momencie po wyświetleniu loga windows,tj. widziałem kółeczko symbolizujące prace,lecz nie kręciło się ono,po za tym tło było czarne.Próbowałem przywracac system,używałem narzędzia do naprawy systemu jedyna zmiana to to,że system teraz zacina się w róznych momentach(najczęsciej gdy widze logo windows),chociaż raz prawie udało mi się dojść do menu wyboru konta.

 

Dodam,że system to Windows 7 Home Premium 64bit

 

Specyfikacja maszyny:

 

Pentium Dual Core CPU E5300@2.6 GHz

Nvidia GeForce 9500 GT

3.0 GB RAM ( 2 kostki 2gb+ 1 gb).

 

Jeśli będą potrzebne jakies informacje jestem do dyspozycji.

Z góry dziękuje wszystkim,którzy okażą chęć pomocy.

 

Edit.Warto dodać,że tryb awaryjny zwykły uruchamia się normalnie,jednak tryb awaryjny z obsługą sieci już nie tzn. występuje ten sam problem jak przy zwykłym uruchomieniu.

hmmm, wygląda na działanie szkodnika, uniemożliwiające normalne uruchomienie systemu

w trybie awaryjnym zainstaluj najnowszą wersję Malwarebytes Anti-Malware i AdwCleaner

zaktualizuj, przeskanuj i wywal szkodniki

daj znać jak poszło

pozdrawiam