Windows 7 nie widzi polączenia z netem przez router. POMOCY

Witam,

zainstalowałem dzisiaj bete 7000 windowsa 7 i niestety mam problem z internetem. Posiadam router edimaxa z WIFI ale komputer stacjonarny mam podlaczony przez kabel, do routera natomiast podlaczony jest modem dialogu. Normalnie na XP wszystko działa pięknie ładnie. Ale na 7-emce niestety nic nie dziala. Niby pokazjuje ze jest podłączony z publiczną siecią, ale nie ma podlączenia z internetem. Natomiast gdy probuje połączyć sie przez IE z routerem przez adres 192.168.2.1, ten sie nie łączy. Probowałem zmienic siec na domową, ale równiez nic to nie pomoglo. Niby na obrazku pomiedzy komputerem a siecia jest zielona linia ale ping do routera jest tracony. Prosze o szybka pomoc. Dodam ze mam zintegorwaną sieciówke w ASRock na AM2 proc 3000+ Sempron oraz polączenie DSL dialog 1 Mbit/s.

Pozdrawiam wszystkich

Wojtek

Ściągnij najnowsze sterowniki dla visty 32/64 bit. Powinno pomóc. Ja miałem tak samo z wi-fi niby działa ale nie widział sieci… a teraz jest już dobrze…

Z tego co rozumiem to komputer jest podłączony do routera przez kabel sieciowy, a nie WI-FI czyli sterowniki odpadają bo nie ma gdzie ich zainstalować, proponuje poszukać dobrych sterowników od karty sieciowej być może że są jakieś błędy.

lampka na routerze się pali? da radę puścić pinga do samego routera?

tak router jest w 100% sprawy wszystko dziala na xp i przez WI-FI( sprawdzalem specjalnie na iPodzie). KOMPUTER JEST PODŁĄCZONY DO ROUTERA PRZEZ KABEL. Ping niestety nie dochodzi do routera. Zainstalowalem sterowniki do plyty głównej od nVidii ale nic to nie pomogło.