Windows 7 obok XP - jak uruchomić programy z XP

Siema :-D, otóż zainstalowałem sobie Windows 7 (jak na razie testowa wersja) obok XP. Gdy uruchamiam Sevena, to wraz z nim nie uruchamia się ani antivirus, ani inne programy. Nie działa office i tego typu rzeczy :smiley: Co zrobić, żeby wszystko działało? Nie będę przecież 2x instalował tych samych programów :slight_smile: Problem pewnie jest błahy, ale ja jestem zielony w tych sprawach :smiley: Pozdro

Hehe właśnie musisz je zainstalować drugi raz :P. Możesz spróbować uruchomić je z folderu program Files ze starej partycji, ale nie radze bo np. uruchomienie antywira może system pogrzebać. Najlepiej zainstaluj.

Kiepska sprawa :frowning: Na XP zainstalowałem Kasperskiego, to dla Sevena muszę kupić 2 raz?

Nie kupić tylko zainstalować…

Na tym samym kluczu… :expressionless:

Temat był poruszany na forum, jak dobrze pamiętam to część programów działała bez instalacji a część nie, ktoś wspominał że uruchamiał w ten sposób FireFox. Sprawa rozbija się o rejestr jak dobrze pamiętam, szukałem tego tematu ale jakoś nie mogę go namierzyć…

Firefox niby działa, ale historii, zakładek niczego nie ma :smiley: z kilkoma innymi programami jest podobnie :stuck_out_tongue:

Wystarczy jak antywirusa będę miał tylko na Sevenie? Na xp wtedy nie będę niczego ściągał. :smiley:

Pozdro

Nie :wink: do infekcji nie musi dojść tylko podczas ściągania… możesz ewentualnie odłączyć system w ogóle od Sieci.