WIndows 7 - problem uśpienie

(grzegorz0plonka) #1

Witam.

Mam zainstalowany Win 7 i nie potrafię zmusić komputer do przejścia w stan uśpienia. Co prawda on na krótko przechodzi w stan uśpienia ale samoczynnie się wzbudza. Wzbudzenie następuje po minucie góra dwóch albo pochodzi do hibernacje.

Cos ukryłem ma jakieś wady win 7.

Pozdrawiam

(Kubek1200) #2

ja mam to samo, ale jak bateria siada i na XP-ku.

Najpierw się budzi, a później hibernuję.

I WERSJA

Czy masz stacjonarkę czy laptopa?

• Jeśli stacjonarka to jasne, że nie działa, bo stery do karty graficznej nie pozwalają na to.

• Jeśli laptop to ściągnij najnowsze stery do karty graficznej (oczywiście do 7), jak już żywcem nie ma do 7 to spróbuj do visty.

II WERSJA

Jeśli nie pomaga to spróbuj wyłączyć hibernację

III WERSJA

Jeśli nie pomaga może coś masz z baterią (jeśli laptop)?

(grzegorz0plonka) #3

A xp nie mam problemów.

-- Dodane 01.10.2009 (Cz) 22:09 --

Mam stacjonarkę komputer

-- Dodane 01.10.2009 (Cz) 22:11 --

Jak mam wyłaczyć wyłączyć hibernację?

(system) #4

Zasilanie > Hibernacja > Wyłącz Hibernację (albo) Odznacz wszystkie dyski na brak plików hibernacji (Dokładnie nie pamiętam jak to było, zaraz zerknę)

(grzegorz0plonka) #5

Nie ma tego opcji wyłaczenie Hibernację.

(rgabrysiak) #6

W celu wyłączenia hibernacji należy uruchomić wiersz poleceń z prawami administratora (Start -Programy – klikamy prawym przyciskiem myszy na Wiersz poleceń i z menu wybieramy uruchom jako Administrator) i piszemy komendę

(grzegorz0plonka) #7

Akurat już nie mam problemów. Wyłączyłem i włączyłem hibernacji. I nie obudzać sie komputer. trzeba wcześniej zainstalowałem najnowszej sterownik kar tej sieciowej. Jak zainstalowałem najnowszej sterownik to jeszcze nie pomogło jak tylko wyłączyłem i włączyłem hibernacji to wtedy pomogło. Dziękuję za pomoc.