Windows 7 problem z instalacją

Witam.Mam windows 7, i na wszystkich innych urzadzeniach instaluje sie dobrze, ale na komputerze gdy zbootuje naped, pisze instalacja windows 7, i po tej pierwszej instalacji pojawia sie tło windows 7, oraz ogromny kursor-mogę nim ruszać, ale nic sie nie dzieje.Czekam 30 minut i nic Pomocy

Tak z ciekawości zapytam: jakież to inne urządzenia niż komputery obsługuje Windows 7 ??

Widać - akurat trafiłeś na jakiś komputer, który w przeciwieństwie do “innych urządzeń” nie jest kompatybilny z Windows 7.

Powiem tak: więcej szczegółów i niech ci przyświeca myśl, że jakość odpowiedzi zależy od jakości zapytania.

chodzi o to ze na innych kompach instaluje sie dobrze, a tak podczas instalacji pojawia sie ogo windows 7, uruchamianie systemu windows (podczas instalacji), i po chwili tło windows 7 i kursor, i nic więcej

Masz problem z kompem, zanieś go do serwisu. Na konkretniejszą odpowiedź nie licz jeżeli nie podasz więcej informacji na temat tego komputera.

mam podać konfigurację-jeśli tak to:

procesor:intel core 2 quad 4x 2,4ghz

4gb of RAM

Nvidia gforce 8800gtx 768mb

Przestańcie go męczyć, bo pewnie ma zasilacz i płytę główną no i od biedy jakiś napęd. Płytki czasami nie masz porysowanej? Może ten twój napęd nie radzi sobie z rysami tak jak napędy w innych urządzeniach (o.0)? Jak masz dwa piece to przemontuj z jednego do drugiego i zobacz czy pójdzie. Podobno przy instalacji windowsa przydaje się dysk twardy. Jeśli wgl w twoim komputerze takowy wynalazek jest to może coś z nim jest nie tak. Wszystko do zasilacza masz dobrze podłączone? Inne systemy się dobrze instalują?

Zasilacz aerocoll (nie pamiętam dokładnie) 700 watów, płyta główna gigabyte p35 ds3e.Płyta (z windowsem) nie porysowana, na innym napędzie to samo, a windows xp instaluje się dobrze, i działa bez problemów.

piotrekk280 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif

Tak sobie “gdybnę” (bo jakoś nie chce mi się prowadzić przesłuchania): dysk podpięty do portu kontrolera Intela czy Gigabyte ?