Windows 7 Problem z internetem radiowym

Witam mam problem z internetem radiowym w Windows 7 nie wiem za bardzo jak go skonfigurować i czy nie potrzeba jakiś sterowników od dostawcy bo na XP internet działa a na 7 nie jak ktoś wie to niech mi powie jak to skonfigurować

PS: Żadnych sterowników nie posiadam do swojego neta (chyba że mi zapomniał dać) Więc nie wiem czy są potrzebne :?

Windows 7 jeszcze nie wyszedł więc jak mają być sterowniki do niego?

Ja wiem że jeszcze nie wyszedł i jeszcze nie ma do niego sterowników ale czy może mi ktoś powiedzieć jak tam skonfigurować internet ??

Alex Mor ,

chcesz byśmy pomogli Ci z ustawieniem internetu, a nie podajesz żadnych szczegółów.

Wróżki na forum wyginęły !

Używasz wbudowanej karty sieci bezprzewodowej czy jak ?

Co to za karta ?

W menadżerze urządzeń karta sieci wifi widoczna jest jako zainstalowana, czy oznaczona znakiem zapytania czy też wykrzyknikiem ?

Używam karty wbudowanej Sieć to jest normalna radiówka osiedlowa antena na dachu i przez kabel do kompa i powtarzam że na XP wszystko działa a na Windows 7 nie za bardzo i nie za bardzo wiem gdzie tam w jakieś ustawienia sieci wejść

Ps: Sry że na początku nie powiedziałem szczegółów jakoś tak wyszło a sam nieraz powtarzam na forach że wróżkami nie jesteśmy xD :smiley:

Alex Mor ,

karta wifi jest widoczna w menadżerze urządzeń ?

Dobra karta jest widoczna sterowniki z 2008 roku więc nie takie stare i sorka że tak długo odpowiadam ale są w końcu wakacje

Alex Mor ,

internet w takim razie skonfigurujesz w panelu sterownia/sieci i internet/centrum sieci i udostępniania/ połącz z siecią.

Myślę, że dalej sobie poradzisz.

Dobra nic to nie dało jak próbuje to skonfigurować to niby wszystko jest dobrze ale przy próbie połączenia z netem pisze że nie może się połączyć i nie wiecie czasem czy nie idzie 7 spolszczyć jakoś inaczej niż przez Windows update bo próbowałem jakimiś spolszczeniami ale nie chce ich załadować jak macie linka ze spolszczeniem (działającym) to fajnie by było jakbyście dali.