Windows 7 problem z monitorem, kartą graficzną?

Witam, mam grafę 8800gts 640mb i monitor samsung 2232bw, zainstalowałem wczoraj windows 7 i mam problem :slight_smile:

Rozdzielczość mam ustawioną na 1680x800 i kiedy wchodzę do gry i w grze mam ustawioną rozdzielczość na przykład 1024x640 to mogę grać tylko na okienku i dookoła okienka jest czarna przestrzeń. Sprawę powinnien rozwiązać przycisk na monitorze “auto”. Ale kiedy go naciskam wyświetla się, że not available :frowning: . Sterowniki do grafy i monitora ściągnąłem ze stron producentów. Co mogę zrobić? Nie mam możliwości “ręcznego” rozszerzenia ekranu, bo opcja ta w menu monitora jest zablokowana.

EDIT: Monitor podłączony kablem DVI

Start :arrow: Control Panel :arrow: nVidia Control Panel :arrow: Display :arrow: Use NVIDIA Scaling

Na pewno jest tak jak napisałeś :slight_smile: DZIĘKI WIELKIE !!

Zaznaczam “używaj skalowania nvidia” potem zastosuj, wyskakuje okienko, że ustawienia ekranu zostały zmienione i czy zapisać zmiany? Klikam tak, ekran się odswieża i dalej jest zaznaczone używaj wbudowanego skalowania monitora. Inne opcje mogę zmieniać więc nie chodzi tu chyba o jakieś uprawnienia ??

http://forum.corepc.eu/thread-1678-post … l#pid12510 poczytaj tutaj tez mam taki problem jak ty