Windows 7 - Problem z ściszaniem dzwięku w grach

a wiec zlozylem sobie komputer:

Antec Twelve Hundred Tower Case

Asus Rampage II Extreme

Intel® Core i7 CPU 950 @ 3.07GHz (4 CPUs), ~3.1GHz

NVIDIA GeForce GTX 295

OCZ Gold DDR3 6 GB

Windows 7 Professional 32-bit

Asus Xonar D2X

zainstalowalem gta iv. wszystko pieknie ladnie zadnych scin. dzwiek jest ok i moge go sciszac w opcjach gry. zainstalowalem THAW (Tony hawk’s American Wasteland) i THPS4 (Tony Hawk’s Pro Skater 4) i jak wchodze w opcje gry i dzwiek i chce go sciszyc to nie da sie. znaczy tam pokazuje sie ze glosnosc na 0 wszystko wylaczone a dzwiek w grze dalej jest o0? zna ktos moze jakies rozwiazanie do tego?

Hej,

A masz zainstalowane najnowsze sterowniki do chipsetu płyty głównej i do karty dźwiękowej?? Używasz zintegrowanego kontrolera dźwiękowego czy posiadasz osobną kartę dźwiękową??

Z innej beczki - po co Ci 6 GB skoro w systemie 32-bitowym wykorzystasz maksymalnie nieco ponad połowę tej wielkości?? :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Karta Dzwiekowa- w Asus Rampage II Extreme nie ma zintegrowanej karty dzwiekowej. posiadam osobna karte dzwiekowa. zobacze czy sa jakies nowsze sterowniki do niej.

Ram- bo mam 2 plyty z windowsem. z 32 i 64 bit. moze pozniej zmienie ale narazie wszystko dobrze dziala na 32

Remasxd , tak jak Dimatheus radzę zainstalować system 64 bity. Co do sterowników łap pod 32 bity sterowniki. http://www.megaupload.com/?d=2PTO480B

Sam musiałem uploadować bo nie dało się dać linku ze strony Asusa.

Pozdrawiam!

Wielkie dzieki Dimatheus . zainstalowalem nowe sterowniki do dzwiekowej ze strony asusa i juz wszystko dziala. a co do StreaM to juz mialem 64 bit na innym komputerze. po 1 dniu usunelem :PP

Remasxd , ale wiesz że to z tych 6 GB system skorzysta tylko z 3,25 GB? Taka blokada i koniec. Zainstaluj 64 bity :slight_smile:

ile razy mam ci jeszcze mowic ze mialem 64 bity, wszystko chodzilo gowniano i usunelem. mialem 64 bit win xp i viste przy 12 gb ramu. dlatego kupilem sobie windows 7 32 i 64. teraz mam 32 a moze kiedys zainstaluje 64. i tak wiem ze jest blokada.

Hej,

Super. :slight_smile: Czasem najprostsze rozwiązania okazują się najbardziej skuteczne. :slight_smile: I nie ma sprawy - cieszę się, że jest już OK!! :slight_smile:

Tak nie do końca blokada - bardziej niemożność zaadresowana tak wysokiej pamięci poprzez odwołania 32-bitowe… :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,

Dimatheus