Windows 7 problem ze sterownikami do sprzętu

Witam, mam problem ze sterownikiem do drukarki i karty sieciowej, otóż zainstalowałem sterowniki do drukarki (HP PSC 1210), sterowniki do obu urządzeń były pod MS Windows XP,no i w przypadku drukarki, nie wyświetla mi komunikatów typu brak papieru, mało tuszu, oraz nie mogę otworzyć właściwości drukarki, wybrać jakości wydruku, narzędzi diagnostycznych.

Wiem że w wypadku win7 pobiera się aktualizację automatyczne, ale na całej liście wyszukanych sterowników nie znalazłem żadnego do mojej drukarki. W właściwościach na szaro jest aktualizuj sterownik, i nie wiem jak to zrobić;

Karta sieciowa niby działa dobrze, ale chciałem aby obsłógą tej karty zajmował się program D-LINK airpuls, przeznaczony do tej karty, a nie bezpośrednio system windows, w XP się odznaczało we właściwościach znaczek “użyj systemu win do konfiguracji sieci” czy jakoś tak, a tu tego nie widzę.

Dzięki za pomoc.

może pobierz sterowniki pod windows 7 a nie xp ewentualnie uruchom program ze zgodnoscią xp i jako administrator

Tak, tylko że na oficjalnej stronie HP jest informacja że pod win7 jest możliwość pobrania wyłącznie za pomocą Windows UpDate

może jest znajdz tam serie 1200 a nie konkretny model drukarki

znalazłem, dopiero po odinstalowaniu starych się pojawiły na liście. Pereferencje drukarki działają, ale np. jak nie ma papieru to nadal nie wywala komunikatu, co najwyżej w statusie pisze, że brak papieru. Jest może możliwość ustawienia, aby taki komunikat był wyświetlany? i np było by kontynuuj albo anuluj drukowanie?

Spróbuj odinstalować sterowniki, które obecnie posiadasz. Podłącz drukarkę pod komputer Windows powinien sam wyszukać i zapytać się czy pobrać sterowniki pod win 7. Znajoma miała bardzo starą drukarkę, wydawać by się mogło, że nie będzie chodziła pod win 7. System znalazł sterowniki on-line. Po zainstalowaniu zero problemów z drukarką.