Windows 7 - problem ze sterownikami

Witam,tak jak w temacie mam kilka pytan co do windows 7 (oczywiscie wersji beta) :slight_smile:

A więc:

  1. Jak zrobic połączenie sieci bezprzewodowej(radiówki) na sevenie. Na xp zawsze robiłem to w ten sposob: instalowałem karte radiowa,wchodzilem w start>polaczenia>wszystkie polaczenia i klikalem utworz nowe polaczenie po czym dalej uzupelnialem wszstkie pola i bylo ok.

  2. Czy muszę instalowac sterowniki do karty radiowej czy seven zrobi to sam podczas instalacji?

  3. I do czego w ogole seven sam wgrywa sterowniki?

Z góry dzięki :slight_smile:

Pozdrawiam!

jeśli znajdzie stery to je zainstaluje; jak nie to będziesz musiał je zainstalować samodzielnie…

Ja mam radiówkę i Seven pod koniec instalacji automatycznie wykrył sieć bezprzewodową z którą się zawsze łączę, bez instalacji sterowników. Co do sprzętu to każdy sprzęt (chyba), który podłączysz automatycznie zostanie zainstalowany. Jeśli Windows nie znajdzie sterowników na dysku to pobierze je z Windows Update.

Aha:) a jak na sevenie sprawdzic ktore sterowniki juz zainstalowal? na xp robilem to zawsze w menadzerze sprzetu

Robisz to tak samo jak w XP. Masz menedżer sprzętu i widzisz co jest zainstalowane, a co nie, ale jak masz Sevena to raczej wszystko będzie zainstalowane :slight_smile:

Tylko niektóre sterowniki mogą być przestarzałe dlatego sprawdź wersję sterownika w menedżerze i porównaj ją z najnowszą wersją producenta. U mnie np. trzeba było zainstalować nowsze sterowniki do karty graficznej. Jeśli chcesz to możesz zostawić takie jakie są, ale wiadomo, że nowsze sterowniki to lepsza wydajność :slight_smile:

mafe31 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.