Windows 7 problemy z grami

Witam . Mam następujący problem , co uruchomię , zainstaluje grę to pisze np: program need for speed shift przestał działać rozwiąż problem online, i tak z innymi grami.

Próbowałem już wszystkiego , uruchamianie z zgodnościami itp i nie działa;/ gdy sprawdzałem wymagania sprzętowe zauważyłem ze system requirements lab gdy wykrywa kartę graficzna to decicted video ram pisze mi 0,0 kb i tak przy każdej innej? Laptopa kopiłem owego przedwczoraj , laptop to acer v3 z karta gforce gt730m z 2 gb ram? o co w tym chodzi???

Gra oryginalna?

Ja podobnie miałem z Dirt 3 , trzeba było zainstalować najnowszą wersje Windows Live i pomogło.

A sterowniki od grafiki próbowałeś inne instalować??

probowalem instalowac ale pisze ze nie wykryto zadnych urzadzen spelniajacych parametry sterownika

Tak tylko że tobie pokazywał się błąd związany z windows live a jemu pokazuje się zupełnie inny komunikat:)

Do autora: przyczyn może być bardzo dużo,zjawisko “program przestał działać” jest bardzo szerokie i do końca nie wyjaśnione,ja na twoim miejscu sfomatowałbym cały dysk,podzielił go jeszcze raz na partycje i zainstalował świeżą instalke,system bedzie wtedy czysty i bedzie konkretnie działał,raz na jakiś czas trzeba zrobić “remont generalny”

z tym ze laptop jest6 nowy i wczoraj dopiero byl system instalowany

To zmienia postać rzeczy,spróbuj pokombinować ze sterownikami od laptopa,możę akurat te które dostałeś na płytach lub te które windows znalazł sam nie są dobre,poszukać na stronie producenta laptopa świeżych sterowników,gry instaluj na partycji systemowej czyli c:/program files

jeszcze jakies pomysly???