Windows 7 przycinanie w grze


(Heros479) #1

Witam. Mam pewien problem od pewnego czasu, mianowicie podczas grania w grę, gra chodzi płynnie nagle zaczyna zamulać. Patrze w procesy a tam nie ma żadnego nowego który by mógł mi obciążać komputer. ,,Proces bezczynności systemu ,, utrzymuje się w granicach 40, wcześniej gdy tak się utrzymywał to nie miałem zamulania. Nie wiem co się stało że tak się zaczęło robić. A i jeszcze jedno, gdy zacznie się zacinać podczas gry, na chwile z niej wyjdę i poczekam kilka sekund i znów zacznę grać gra znów chodzi jak mażenie. Czy mógł by mi ktoś doradzić co mam zrobić? Czyszczę ciągle komputer CCleaner'em i TuneUP defragmętuję dyski ale to nie pomaga. Proszę o pomoc.


(Szotek5) #2

Zainstaluj program HWMonitor, włącz go, uruchom grę i kiedy zacznie klatkować zrób screena z tego programu następnie wrzuć je na forum :wink:

Podaj specyfikację sprzętową.


(Heros479) #3

-- Dodane 09.07.2011 (So) 16:23 --

Pomoże ktoś?


(Xparanienormalnyx) #4

Jak chcesz grać na laptopie, to kup sobie podstawkę chłodzącą, bo inaczej w lato spalisz go w diabła... No i przede wszystkim nie zasłaniaj niczym wylotów powietrza i nie kładź lapka np. na pościeli.