Windows 7 RC 32bit a aktywacja dziś?

Czy teraz mając Windowsa 7 RC 32bit 7100 na płycie ( ścigałem go kiedyś z Microsoftu) zainstalowałem, zaktywowałem i działa wszystko w porządku.

Ale dziś mam instalować właśnie tego samego Windowsa u koleżanki na komputerze i się zastanawiam czy możliwa jest legalna aktywacja, bo zależy mi na legalnym systemie. Czy aktywacja była możliwa tylko kiedyś, czy możliwa byłą tylko w pewnym przedziale czasu?

Bardzo proszę o odpowiedź!

Pozdrawiam !

aha, fajnie, a więc wszystko legalnie, zgodnie z instrukcją. Bardzo dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

Dodane 17.11.2009 (Wt) 14:00

a zapomniałem już, szukam i coś znaleźć nie mogę, skąd mam wziąść klucz, trzeba się logować na microsoft, czy podczas instalacji kreator będzie mi mowił co mam robić?

bo chyba nie mogę użyć mojego klucza na innym komputerze bo wtedy aktywacja nie będzie możliwa… ?

Aktywacja nie będzie możliwa na ten sam klucz.

to w jaki sposób dostać nowy klucz? od Microsoftu oczywiście, ma ktoś może bezpośredniego linka…?

Nowego klucza już nie dostaniesz, bo już jest finalna wersja siódemki.

Teraz nie dostaniesz nowego klucza. Musisz poszukać jakiejś osoby, która ma jeszcze gdzieś zapisane jakieś nieużywane klucze.

Ewentualnie możesz ściągnąć 7 Enterprise 90 dniową.

doszedł klucz na PW ?? :smiley:

trzy krotnie aktywowałem ten sam klucz, w czerwcu, sierpniu i wczoraj, wszystko przebiegło expresowo i bezproblemowe

Możliwe, ja nie aktywowałem klucza na innym komputerze.