Windows 7 RC1 jest sens instalować go na kompie

A więc czy instalacja Windows 7 na normalnym komputerze nie mija się z celem.Czy będzie można go już normalnie używać,korzystać z aplikacji,gier.Aha i jeszcze jedno pytanie jak komp by ocenił Windows Experience Index.Config w podpisie.Odpowiedź zostawiam już wam :slight_smile:

Wersja RC1 Windows 7 nie istnieje,najnowszy build to 7057

Build 7057 to RC. Tak przynajmniej wynika z licencji. A co do sensu instalacji… Trzeba pamiętać, że wszystkie buildy Win7 są ograniczone czasowo. Jednak jeśli to Ci nie przeszkadza, to jak najbardziej, warto instalować :slight_smile: Z większością programów i gier nie ma problemów, a działa znacznie lepiej niż Vista.

Licencja pochodzi z RC lecz ten build to prawdopodobnie Pre-RC

Fakt, mea culpa. RC1 publiczna w kwietniu będzie. Prawdopodobnie 10. Ale mimo,że to pre-RC to narzekać naprawdę nie można :slight_smile:

wersja RC będzie w ostatnim tygodniu maja

Skąd wiesz? W większości portalach informacyjnych jest napisane, że wersja RC zostanie wydana w kwietniu. Jest sens instalować. Przydatne funkcje i stabilniejsze działanie programów i gier. Stabilniej i szybciej, niż na Viście i mało zużywa pamięci RAM.

trela jeżeli chcesz system na desktop to poczekaj na finał i nie słuchaj tych dzieci, które piszą jaki ten Windows 7 jest wspaniały. Może i jest ale na razie tylko do testów.

maksio1

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15 … 14+w+lipcu

Tak się składa,że dzieckiem to ja nie jestem… a i Win7 używam od buildu 7000, jako NORMALNY i JEDYNY system. I nie mam najmniejszych problemów w chwili obecnej.Szybkość działania,stabilność, nie ma z tym żadnych problemów. I uważam,że jest to bardzo udany system MS.

ja poczekam na RC :slight_smile:

rahab to, że ty nie masz problemów z Windowsem 7 to nie znaczy, że ktoś inny też nie będzie ich miał. Mimo wszystko jest to nadal wersja testowa.

ja osobiście wolę vistę, na moim kompie działa szybciej, a najbardziej denerwuje mnie zacinające się aero w Win7 (w viście śmiga bez zająknięcia)

OT --> Kosz