Windows 7/reinstalacjasystemu/recovery cd

Mam taki problem od pazdziernika jestem posiadaczem laptopa Asus k50in z systemem operacyjnym windows 7 64bit.pare dni temu jak zwykle sam sie zaaktualizowal i od tego czasu mam problemy z grami poniewaz ilosc fps gwaltownie spadla.usunelem wszystkie mozliwe aktualizacje i nadal tak samo.wiec mam zamiar zrobic reinstal systemu i w tym problem.Po raz pierwszy mam doczynienia z laptopami i recoverami cd systemu. recover systemu mam na 4 dvd i nie wiem od czego zaczac;/ czy jest ktos tak uprzejmy by mi to po kroku wszystko objasnil co mam zrobic.z gory dziekuje;)

Ja będę uprzejmy i radze Ci poczytać instrukcje obsługi komputera, a jeśli takiej nie posiadasz to pewnie można ją ściągnąć ze strony www asusa…

Zanim zabierzesz się za reinstalację systemu zastanów się co się zaktualizowało. Jeśli spadła ilość fpsów to być może coś jest nie tak ze sterownikami do karty graficznej (może zostały zaktualizowane, a w zależności od gry nowsze nie zawsze znaczy lepsze), a może pojawiły się nowe procesy, które skutecznie spowalniają komputer. Proponuję abyś porównał wersje sterowników karty graficznej z najnowszymi dostępnymi na stronie producenta. Jeśli są dostępne nowsze to warto jednak je ściągnąć. Zobacz też czy jakieś procesy nie zużywają za dużo zasobów (CPU/RAM). Dodatkowo sprawdź jakie procesy uruchamiają się wraz ze startem komputera i najlepiej usuń z autostartu te, które są do niczego nie potrzebne a tylko spowalniają komputer. Reinstalacja systemu to rzecz, która zawsze powinieneś traktować jako ostateczność ;p

Jeśli nie wiesz jak usunąć programy z autostartu proponuję pogooglować, albo prościej - skorzystać z programu CCleaner, który od razu pozwoli ci zrobić kilka dodatkowych rzeczy: ccleaner-poznajemy-stosujemy-t246759.html

I uprzedzam, jeśli nie jesteś pewien programu to go nie usuwaj z autostartu, lepiej upewnij się na google. Potem będzie problem, że nie ma dźwięku itp. ;p