Windows 7- reset podczas ponownego uruchamiania

Witam. Zainstalowałem ostatnio Windows 7 x64 Professional. Wszystko dobrze się zainstalowało itp. Na początek chciałem zainstalować Neostradę i wyświetliło mi komunikat, aby uruchomić ponownie komputer. I tu się zaczęło. Wyświetlił się komunikat “trwa zamykanie systemu…” i reset. Zawszę się resetuję jak wybiorę uruchom ponownie. Mam wrażenie, że w komputerze słyszę jakby bootowanie płyty po tym uruchomieniu (chociaż nie było w stacji DVD płyty). Nie mogę dokończyć instalacji wymagającej ponownego uruchomienia systemu :confused: A jeżeli zamykam system to dzieje się też coś takiego, tyle że się wyłącza. Prosiłbym o pomoc. Dodam konfigurację sprzętu:

Windows 7 x64 Professional

Amd Athlon x2 3600+ (1,9Ghz)

GeForce 7300GS

1024Mb Ram Kingstone

Po wybraniu opcji “uruchom ponownie komputer” - resetuje się (uruchamia ponownie), a po wybraniu opcji “zamknij system” komputer się wyłącza. Dla mnie to nie jest dziwne.

Chyba wiem jak powinien się uruchomić ponownię poprawnie. Znam różnicę. Jakby to było jak ty napisałeś to bym bym bez problemu zainstalował Neostrade i inne programy. Poprostu mam wrażenię jakby dysk ponownie się uruchamiał. Jeszczę mam niespodziankę na pocieszenie. Przed chwilą przy zamykaniu komputer się zresetował. Muszę go wyłączać przyciskiem. Przerzuciłem się na Win 7, ponieważ na XP miałem BSoD i po wyczyszczeniu kompa od wewnątrz i format dysku (instalka Win 7) myślałem, że będzie działać. W BSoD wina była ramu, musiałem wymieniać. Prosiłbym o pomoc.