Windows 7 rozdzielczość

Dzisiaj zainstalowałem sobie win7 x64.

Mam taki problem, że nie mogę ustawić rozdzielczości 1920x1080.

Moja karta graficzna to asus hd4890.

Instalowałem już najnowsze sterowniki do karty graficznej, ale dalej to samo.

Wcześniej na viście wszystko działało.

Proszę o szybką pomoc.

Obrazek: (dowód)

24819485.th.png

Czy masz może jakąś płytkę od monitora, albo możliwość wykrycia przez system ekranu, możliwe, że dałby jakieś info do systemu, jaka jest jego natywna rozdzielczość, i byłaby możliwość ustawienia takiej rozdzielczości.

instalowałem już stery od monitora.

To samo jest.

Mam BenQ G2220HDA i przejściówkę (nie wiem jak się nazywa, ale była razem z kartą graficzną)

Uruchom Microsoft Update.Niech wyszuka aktualizacje.Poszukaj gdy znajdzie w opcjonalnych albo zaawansowanych swojego monitora.Daj instaluj i poczekaj.System wykryje twój monitor i będziesz mógł po restarcie dać na rozdziałkę do której monitor będzie przystosowany w Twoim przypadku to 1920x1080.A widzisz,że monitor wykryty przez Sevena to “Display DVI” zrób tak jak mówie u Mnie pomogło.

pozdro wwO

nie wykrywa mi nic w windows update.

A ta rozdziałka to ja muszę mięć, bo inaczej monitor nie zadziała bo karta nie ma wejścia tego co monitor.\

asus-eah4890-ports-and-hdmi-adapter.jpg

mam ten drugi od lewej, ale podłączony jeszcze “przełącznik”, żeby monitor działał.

Jaka wersja 7 (bulid)?

Uruchamiasz “CCC” w trybie Advance. W górnym lewym rogu masz rozwijane menu pod przyciskiem “Grafika”, zaznaczasz “Pulpity i ekrany”. W dolnej części powinieneś mieć swój monitor (lub TV), prawo klik na nim i przechodzisz do Konfiguruj. Zakładka u góry “Obsługa HDTV” a w niej zaznaczasz jakie rozdzielczości mają być dodane do menadżera ekranów.

Opis ten jest do nowych Catalyst-ów.

Zrobiłem tak i jest dalej to samo(tylko zmieniła się rozdzielczość maxymalna na 1440x900)

61303513.th.png

Dodane 04.09.2009 (Pt) 23:51

refresh