Windows 7 Service Pack 1 RC dla wszystkich

Więcej informacji w newsie http://www.komputerswiat.pl/blogi/blog- … tkich.aspx

Tak każdy może zainstalować i przetestować SP1 RC dla Windows 7, ja sugerowałbym zaczekać do wydania wersji finalnej, co ma nastąpić w pierwszej połowie 2011 roku.

po pierwsze to jest rc a nie stabilna wersja,po drugie niezainstalujesz angieleskiego sp1 na polskim windows 7 więc trzeba czekać jeszce troszke,a pozatym wiem z doświadczenia,że sp zamiast przyspieszyć winde to ją spowalnia tak było u mnie jak installowałem sp2 na viscie,wydajność mi spadła o jakieś 20%,a 7 śmiga ******* bez sp więc czy jest jakiś sens żeby go instalować?

Łukash:

Ale mi nowość przecież na stronie głównej DP był news 27.10.2010 9:02 a ty swój wątek dałeś 27.10.2010 23:03. Więc według mnie tylko się ośmieszasz.

Pablo79

Lepiej instalować SP1 beta/RC niż ściągać 800łat.

kosti1 :

Tobie spowolni a innym przyśpieszy.

kosti1

akurat wersje sp1 można instalować bez problemów na Polskim systemie pisze to w artykule :slight_smile: a co do wydajności nie zauwarzyłem spadku ani problemów wada jedynie napis wersji się pojawił na pulpicie :slight_smile:

Jak to odinstalowac? W Programy i funkcje przy Sp1 nie ma opcji Odinstaluj, przy odistanlowywaniu z cmd isze, ze jest to nie zbedny skladnik systemu i nie moze go usunac :frowning:

Sprawdź na Windows Update - zainstalowane aktualizacje.

to napisalem ze to tam jest

ale bez opcji Deinstalacji

Nie widzę, abyś cokolwiek wcześniej pisał o Windows Update, więc mi tego nie wmawiaj. Nie instalowałem co prawda SP1 ale podejrzewam, że jest to tak samo jak z IE9.

napisalem "? W Programy i funkcje przy Sp1 " ale nie dokonczylem dokladnie gdzie, ale przeciez wiadomo ze na liscie programow tego nie ma tylko w aktualizacjachh

http://windows.microsoft.com/en-US/wind … l-sp1-beta

  1. To uninstall using Programs and Features - brak opcji Odinstaluj

  2. 1.jpg

  3. Brak tego punktu przywrocenia.

Dziwne ,system zdaje się rozpoznawać SP1 RC ,jako finalny SP …#-o

Dodane czwartek, 18 lis 2010, 15:20

Uruchom wiersz polecenia jako admin i próbuj komendy wusa.exe /uninstall /kb:976932

Ale na forum Microsoftu piszą że ,w razie usunięcia plików kopii zapasowych ,tworzonych podczas instalacji SP RC (Oczyszczanie dysku itp ) ,co chyba ma miejsce u Ciebie ,pozostaje czysta instalacja ,lub próba instalacji naprawczej…

Ewentualnie przed instalacją można utworzyć punkt przywracania i potem cofnąć system do dnia instalacji. :wink:

Po co instalować SP w wersji Beta? :lol:

Co jak co, ale ważnych łatek przez Windows Update nie wychodzi aż tak wiele, by zachodziła potrzeba instalacji SPka, tym bardziej, że jest to wersja Beta.

To nie jest beta tylko rc.

Nie wyszło dużo łatek ? 700 łat to mało ?

700? Moja lista aktualizacji opiewa gdzieś na około 200 pozycji.

Bo MS udostępnia też ręcznie do pobrania łaty a w WU są tylko te które jak najszybciej muszą być w systemie.