Windows 7 się wyłącza

Witam ostatnio przesiadłem się z windowsa xp na windowsa 7 home premium 64 bity. Nowy windows bardzo fajnie śmiga ale kiedy przeglądam strony w sieci nagle wyskkuje mi na 2 sekundy jakiś blue screen coś na nim pisze i potem restartuje mi się komp przy uruchamianiu systemu wyskakuje uruchom system normalnie itp… Później wszystko chodzi ok ale po ok 30 minutach znów to samo.Czy ktoś wie o co z tym chodzi ? Bardzo prosze o pomoc

Cześć

Odczytaj pliki minidump:

szukanie-przyczyny-bsod-pomoca-bluescreenview-t376739.html

i sprawdź co powoduje BSOD

Też miałem BSOD-y, podczas przeglądania internetu, gry, instalacji programów. BSOD-y były różne. Na forum MS wyczytałem, że to wina podkręconego procesora (2Ghz @ 2.6Ghz), albo wadliwych pamięci RAM, potem, że mam sprawdzić HDD. Poświęciłem trochę czasu, niespełna 12 godzin, gdyż musiałem przetestować każdą część komputera z osobna na moim dodatkowym komputerze. Stres testy, badsektory, napięcia. Nie znalazłem żadnej przyczyny, więc zirytowany poskładałem wszystko tak jak było i zostawiłem do rana. Ponownie sięgnąłem po poradę na forum MS, znalazłem temat, w którym ktoś opisywał podobny przypadek. Okazało się, że moja praca poszła na marne, problem był banalny, niezgodny sterownik od Wifi. Pomogła instalacja wszystkich poprawek z zakładki OPCJONALNE REKOMENDOWANE.

Chyba nigdy bym na to nie wpadł, wcześniej nie miałem z tym problemów, a sterownik był ten sam.

Chyba się uspokoiło bo komp chodził ładnych pare godzin i problem zniknął mam nadzieję że na zawsze :smiley: