Windows 7 uaktualnienie z bety

Witajcie

Nie mogę znaleźć informacji na temat jednej rzeczy…

Jak wiecie lada chwila pojawią sie siódemki w sprzedaży, a już w kilku sklepach internetowych można zamawiać. Moje pytanie i niepewność jest taka, czy przy kupnie uaktualnienia Windows Seven Ultimate, to czy tym uaktualnieniem mogę zaktualizować wersję beta Win7 Ultimate RC? Mam za dużo rzeczy po inatalowyanych i roboty porobionej na komputerze, ze nie wiem czy będę w stanie robić formata bez utraty potrzebnych danych…

Proszę o szybką odp:)

pozdrawiam forumowiczów i moderatorów:P

Nie da się.

Za dużo zmian i posypie Ci się.

W najlepszym przypadku upgrade zakończy się napisem “Nie udało się wykonać uaktualnienia systemu Windows. Trwa przywracanie poprzedniej wersji sytemu…”

mhm…

no dobra dzięki za informację, się coś wykombinuje żeby nie stracić wszystkiego. Może zrobię pełny backup partycji systemowej i ruszy… Zda to egzamin czy cofnie mnie z powrotem do bety?

Zrób backup poczty i przeglądarki, format partycji systemowej i instalka od nowa …

Tak będzie lepiej.

Próby aktualizacji nie powodziły się i nawet MS pisze że tego nie zaleca …

Jak ci się posypie podczas upgrade to możesz stracić wszystkie dane …

tak chcę zrobić, ale nie wiem czy po pełnym backupie partycji systemowej nie powróci do bety Win7…

Dodane 13.10.2009 (Wt) 19:08

kopia zapasowa robi również obraz systemu i nie wiem czy będzie możliwość wybrania czy ma przywrócić ustawienia systemu czy tylko biblioteki, pliki programy i rejestr…

Dodane 13.10.2009 (Wt) 19:10

utworzę teraz kopię i zobaczę czy jest możliwość wyboru…

Zrób backup potrzebnych ci ustawień, takich jak : poczta, przeglądarka itp

I instaluj na czystej sformatowanej partycji …

Windows 7 RC i wersja finalna to niemal inne systemy …

Za dużo jest zmian w kernelu by miało się powieść aktualizacja z RC do finalnej.

no może tak zrobię jak zawsze. Nie będę się bawił w robienie kopii partycji tylko przekopiuje wszystko co potrzeba na inną partycję i niektóre wpisy z rejestru i będzie git. kurde tylko czy znajdę 300Gb wolnego… najwyżej kilka filmów wywale:P