Windows 7 Ultimate - brak paczek językowcyh

Witam :slight_smile:

Od jakiegoś czasu nie pokazują mi się paczki językowe w Windows Update, wcześniej miałem wszystkie. Mój system to Windows 7 Ultimate x64

legalny system?

jak tak może ukryłeś te aktualizacje

Oczywiście, że legalny, miałem brać Professional, ale trafiłem na Ultimate w cenie o 30 zł droższej od Professional. Jak przywrócić tek aktualizację, aby nie były ukryte?

normalnie, masz tam opcje przywróć ukryte aktualizacje

Jednak to nie to, nie ma tam żadnych aktualizacji ;(

Spróbuj ponownie wyszukać aktualizację. Masz zainstalowany SP1?

Tak mam SP1 i wszystkie możliwe aktualizację do tej pory, przynajmniej mam taką nadzieję, ponieważ okno z opcjonalnymi aktualizacjami też zniknęło, a tam właśnie były paczki językowe z tego co pamiętam, a ponownie wyszukiwać aktualizację próbowałem wiele razy.

Spróbuj tak: Menu Start-> panel sterowania-> Zegar,kraj, język-> zainstaluj, odinstaluj język wyświetlania-> nowe okno-> zainstaluj język-> pojawi się opcja “przeszukaj Windows update…” -> daj znać czy poszło…

Jednak nic nie pomogło :frowning:

Bardzo dziwne, instalowałeś coś ostatnio? Czy inne aktualizacje pobierają się normalnie? Jakieś błędy itp?

Probelm mam już jakiś czas około 1 miesiąca. dokładnie nie wiem z czego może on wynikać. W windows update nie mam również opcji aktualizacje opcjonalne czy coś w tym stylu, nie pamiętam dokładnie nazwy. mam tylko aktualizację ważne.

Poczytaj ten temat [http://www.fixitpc.pl/topic/1230-proble … msearch__1](http://www.fixitpc.pl/topic/1230-problematyka-windows-update/page fromsearch 1) Spróbuj zresetować WU.

Próbowałem tamtych metod, żadna nie dała rezultatu, oprócz pobrania ręcznie aktualizacji, dodatkowo dowiedziałem się, że nie pobierają mi się wszystkie aktualizacje systemu, tylko te ważne mi się pobierają, kilka aktualizacji systemu musiałem pobrać ręcznie.

Kurde, trochę polecimy z siekierą na muchę ale można spróbować :wink:

Otwórz menu start-> wpisz CMD-> wynik wyszukiwania kliknij prawym myszy i wybierz “Uruchom jako administrator”-> w wiersz poleceń wpisz sfc /scannow -> potwierdź enter-> poczekaj na zakończenie skanowania spójności plików-> wykonaj restart-> powinno przywrócić wszystkie uprawniania i ewentualnie uszkodzone pliki systemowe…

Polecam również lekturę artykułu KLIK :!:

Bardzo dziękuje, właśnie to pomogło :slight_smile: Myślałem, że już nic nie pomoże, bo już od dłuższego czasu walczyłem z tym problemem.