Windows 7 Ultimate Bulid 7100 - Problem z internetem (iPlus)

Witam, zainstalowałem sobie wczoraj windows’a 7 (wersja ANG) wgrałem sterowniki od karty graficznej płyty głównej itd. Przyszedł czas na wgranie aplikacji “iPlus Manager” z płyty którą dostałem wraz z zakupem mobilnego internetu (modem HUAWEI). Zainstalowałem aplikacje (podczas instalacji było napisane że instaluje sterowniki dla mojego modemu), zresetowałem komputer tak jak kazali i nic. Gdy podłączam modem wyskakuje mi komunikat że nie zainstalowano urządzenia poprawnie :? (po ang coś tam not device :smiley: , ale napewno tłumaczenie jest dobre bo mój kolega ma ang. perfekt i on to przetłumaczył). Na początku myślałem że to sterowniki, ale zaraz przecież przy instalacji iPlus Manager było że instaluje sterowniki. Na XP wszystko ładnie mi śmiga webcam itd. A na win 7 tylko mysz klawiaturka drukarka i nic więcej ciągle ten komunikat! :evil: Reinstalowałem winde kilka razy ale to nie pomogło, a sterowniki napewno dobrze zainstalowałem.

Proszę o pomoc :!: :!: :!:

Jeśli to jest build 7100 któremu i tak kończy się termin używania do 1 marca(póżniej co godzina restart) i który nie miał prawa już się zainstalować,to nie dziwota,że nie widzi różnych urządzeń i problemy.Moja rada -dałbym sobie spokój z przeterminowanym towarem.A teraz najważniejsze-oryginalny Windows 7 (nie jakiś spiracony,poprzerabiany i z wkładką jakiegoś trojana ) sam sobie pościąga prawie wszystkie lub wszystkie potrzebne sterowniki włącznie z tym do Twojego modemu(najprawdopodobniej).Finał:Przed instalacją win7 PODŁĄCZ wszystkie urządzenia,przede wszystkim modem i instal,co do systemu to spróbuj tu: http://technet.microsoft.com/en-us/eval … 42495.aspx

Dzięki

Dodane 07.02.2010 (N) 15:19

Ma ktoś jeszcze pomysł?

Pobierz ze strony plusa najnowszego menadżera iPlusa i nie powinno być problemu. Przynajmniej ja nie mam, ale zastrzegam że moja wersja to nie testówka więc może u ciebie to nie działać. Choć najprędzej o to właśnie chodzi bo sterowniki które dostałeś z modemem nie są pod 7, moje kończyły się na VISTA.

THX