Windows 7 Ultimate x64 problem sterowniki Samsung OMINIA


(Gta4603) #1

Witam, chciałem zupdate'ować rom na samsunga omnie ale nie moge die połączyć z kompem przez "Centrum Obsługi Urządzeń Z Systemem Windows Mobile" (kiedyś przez Active Sync nie miałem problemu) i wyskakuje mi "Urządzenie nie zostało zainstalowane poprawnie". Chciałem przez AS ale wtedy winda wywaliła że nie można zainstalować bo na kompie jest "Centrum Obsługi Urządzeń Z Systemem Windows Mobile".

POMOC?


(system) #2

AS- od visty już tego się tego nie używa. Problem pewnie w tym że nie masz sterowników od urządzenia zainstaluj PC Studio- on instaluje sterowniki do urządzenia http://www.samsung.com/pl/consumer/deta ... e_type=all


(Gta4603) #3

Nadal to samo :frowning:

-- Dodane 28.06.2010 (Pn) 23:13 --

Napraawdę prroszę o pomoc bo wgrałem jakieś 2 tyg temu romika jeszcze przez xp . I przyszedł mi potem niebotyczny rachunek za telefon - przy tym romie omnia laczy sie wkolko z netem. Jak proboje to wylaczyc to mi blad wywala. A fon potrzebny. Czy koniecznie musze isc do np kumpla zgrac go z Xp'eka?


(jack760) #4

Witam , niestety , wgranie romu do omni tylko i wyłącznie na win XP , więcej

na ten temat na stronie > http://supportsamsung.pl


(Gta4603) #5

Dzieki - już wszystko dobrze zainstalowałem se 2 systemy na kompie bo te "COUZSWM" to /cenzura/ warte :stuck_out_tongue: