Windows 7 Upgrade Program

Jeśli kupię laptopa i WIndowsa Viste Home Premium po 28 czerwca 2009r. z 2 licencjami na W Vista i W 7, to na jakiej zasadzie będę mógł zainstalować sobie W7. Przyjdzie mi on pocztą? Czy będę mogł go ściągnąc z Microsoftu i wpisac kod z drugiej licencji? Lepiej tak robić czy czekać do oficjalnej premiery W7 i wtedy kupić WIndowsa i laptopa?

nie będziesz musiał płytę sobie zdobyć:) ja bym poczekał z kupnem windowsa :smiley:

sam czekam:)

zapewne będzie tak jak to było Xp>Vista:

Gdy się kupiło xp w okresie przedpremierą visty to był w zestawie kupon na którym był adres strony na którą się wchodziło, wypełniało ssię formularz z danymi, potem trzebabyło kase wpłaćić i czekać aż przyjdzie paczka z vistą. Jednak niebyła ona całkkiem free bo trzeba było zapłacić za przesyłke (około 80zł) ; pewnie teraz tak też będzie.

W paczce było pudełko z płytą i naklejką z kluczem (COA).

w przypadku visty tak nie było ; tu pewnie też nie bo aby system był oryginalny muszą być 3warunki minimum: naklejka z kluczem (COA), orygfinalny nośnik i książka użytkownika.

uważam że bardziej się opyla teraz-po premierze7 masz 2 systemy w cenie jednego :slight_smile:

do tego jak ci się 7 nie spodoba zawsze możesz używać visty bez zabawy w downgrade…

ja jednak bym poczekał:D

chyba nie po 28 czerwca lecz po 1 lipca 2009 będą dostępne wersje systemu Windows Vista z darmową opcją przejście na Windows 7

Witajcie,

Jeżeli aktualnie mam komputer z Windows Vista Ultimate to czy będzie możliwość żebym upgradował do Windows 7 ?(jak wyjdzie finalna wersja oczywiście)

Komputer mam już rok…

Chyba żartujesz, całość tyczy się nowo zakupionych komputerów (po 28 czerwca lub 1 lipca dokładnego terminu nie pamiętam).

Ok, to pozostanie mi zakupienie systemu osobno w wersji box czy jak to tam się będzie nazywało

@ mikber18

przeczytaj dokładnie

mam jescze pytanie czy od 1 lipca jesli chce laptopa, to musze kupic oddzielnego windowsa viste, bo przeciez od razu laptopy z zaistalowanym windowsem nie wyjda nie? jesli wyjda to bedzie to jakos napisane ( w sensie na pudelku lapa) :?:

po 1 lipca zacznie się tak samo jak w przypadku XP sprzęt specjalnie oznaczony np. naklejką że umożliwia darmowe przejście na wyższy system czyli z Visty na 7

ale chyba za doplata bo vista jest tansza od przyszlego 7

Chyba będzie tak jak było z Vista, czyli trzeba będzie coś dopłacić

aha THX

oj chyba coś ci się pokręciło, przejście z Xp na Viste było darmowe, tak samo ma być w przypadku Vista na Windows 7

to przeciez wiele osob kupi viste bo bede mieli niedosc ze tanszy 7, to jeszcze viste gratis

było darmowe ale tylko z wersji media center i proffessional i to jescze nie dokońca bo trzeba byo opłacić koszt wysyłki.Z xp home była opłata chyba 29$ aby przejść na Vista basic a 49$na premium+koszt przesyłki…

Upgrade “z naklejka” jest darmowe, a upgrade “firmowki” np.Acer 14,99 Euro (koszty wysylki)