Windows 7 - zmiana jezyka


(Bigdebet) #1

Witam wszystkich, mam pytanie. Kupilem laptop Samsung oczywiscie z oryginalnym Windows 7 po niemiecku (bo tu mieszkam ). Za miesiac jade do Rosji , zwiazane to z moja praca, chcialbym tego laptopa podarowac. Pytanie jak go "przerobic" na Windows po rosyjsku ?


(pilot67) #2

Możesz na nim zainstalować rosyjski Win 7 na numerach z naklejki - powinien puścić. Często tak robię z niemieckimi laptopami i na polskiej instalce wchodzi.


(Marcin1025) #3

tylko że to jest nielegalne,przeczytajcie se warunki licencji OEM


(Bigdebet) #4

Dziekuje wszystkim - sprobuje.


(adam9870) #5

A jaka to edycja Windows 7? Bo edycje Enterprise i Ultimate udostępniają pakiety językowe (za http://www.dobreprogramy.pl/Edycje-syst ... 11428.html). Jeżeli chodzi o którąś z tych edycji, to Panel sterowania\System i zabezpieczenia\Windows Update.

How do I get additional display languages?

http://windows.microsoft.com/en-US/wind ... -languages

(może się przydać: http://translate.google.com/)

Natomiast jeżeli chodziłoby tylko o możliwość używania innego języka a nie zmiany języka całego systemu, to chyba wystarczyłoby zajrzeć do opcji Panel sterowania\Zegar, język i region\Region i język.


(Bigdebet) #6

adam9870,

dziekuje to jest wersja W7 Home Premium, zagladalem tam gdzie napisales ale nic nie znalazlem.

W grudniu 2011 mialem identyczna sytuacje, tez podarowalem kompa z W7 i tam ktos im przerobil.

Dziekuje.


(roobal) #7

Zgodnie z licencją, zmieniać język można tylko w edycjach ultimate i enterprise, w innym przypadku można skorzystać jedynie z oryginalnej wresji językowej, tj. angielskiej, bądź innej i wyboru dokonuje się raz, podczas instalacji systemu.

Pozdrawiam!