Windows 8 wiesza się przy uruchamianu


(Jajek46) #1

Witam. Ostatnio postanowiłem sobie ściągnąć wersję windows 8 developer preview, instalacja jak i przywrócenie wyglądu win 7 przebiegły bezproblemowo. Systemik używa się fajnie, ale jest jeden problem - za każdym razem, gdy uruchamiam lapa system się wiesza, czasem też podczas pracy. Czy wy też tak macie?


(Piotrkijak) #2

Dla mnie to nic dziwneg, że się zawiesza. Jakby nie było, to nie jest jeszcze wersja stabilna, tak wiec ma prawo do tego.


(foreste) #3

Wykonaj chkdsk i zainstaluj stery do wszystkiego , stery pasują od vista/win7


(Pablo79) #4

To jest dopiero wczesna wersja rozwojowa systemu Windows 8 więc nie oczekuj że od razu będzie tak działać jak wersja stabilna. Ponadto tak jak zauważył foreste , czy nie ma jakiś problemów ze sterownikami.


(Jajek46) #5

Stery system wykrył od razu sam, więc z tym nie było problemu. Jedynie chciałbym wiedzieć, czy u innych też takie cuda się dzieją?


(Piotrkijak) #6

Nawet jeżeli u innych problem nie występuje, to nie znaczy, ze u Ciebie nie może. Jeszcze raz powtarzam, developer preview jest wersją niestabilną, tak więc na jednym sprzęcie może działać bez problem, na drugim może się zawieszać i sypać błędami, a na jeszcze innym w ogóle się nie uruchomi.