Windows 8 wiesza się przy uruchamianu

Witam. Ostatnio postanowiłem sobie ściągnąć wersję windows 8 developer preview, instalacja jak i przywrócenie wyglądu win 7 przebiegły bezproblemowo. Systemik używa się fajnie, ale jest jeden problem - za każdym razem, gdy uruchamiam lapa system się wiesza, czasem też podczas pracy. Czy wy też tak macie?

Dla mnie to nic dziwneg, że się zawiesza. Jakby nie było, to nie jest jeszcze wersja stabilna, tak wiec ma prawo do tego.

Wykonaj chkdsk i zainstaluj stery do wszystkiego , stery pasują od vista/win7

To jest dopiero wczesna wersja rozwojowa systemu Windows 8 więc nie oczekuj że od razu będzie tak działać jak wersja stabilna. Ponadto tak jak zauważył foreste , czy nie ma jakiś problemów ze sterownikami.

Stery system wykrył od razu sam, więc z tym nie było problemu. Jedynie chciałbym wiedzieć, czy u innych też takie cuda się dzieją?

Nawet jeżeli u innych problem nie występuje, to nie znaczy, ze u Ciebie nie może. Jeszcze raz powtarzam, developer preview jest wersją niestabilną, tak więc na jednym sprzęcie może działać bez problem, na drugim może się zawieszać i sypać błędami, a na jeszcze innym w ogóle się nie uruchomi.