Windows 98\Xp

Siema!mam problem zainstalowałem dzisiaj windowsa 98 zwykłego i mi sie walił co chwile po instalacji pisało aby włożyć płytke windowsa i niemogłem ustawic połaczenia z netem chciałem ustawić własne połaczenie bez instalacji neostrady i miałem błąd 720:)i coś było z windowsem więc zainstalowałem Windows XP i teraz chciał bym usunąc jakoś tego Windowsa 98 ale nie wiem jak.Chciałbym usunąc windowsa 98 i przyłączyć jakoś jak sie da tamtą partycje do tej z windowsem Xp:)Czy sie tak da ?Jeżeli tak to jak?za wszytko z góry bardzo dziękuje:)

Teoretycznie da się to zrobić. Ale napisz, na którym dysku masz 98, a na którym XP.

Najlepszym jednak rozwiązaniem jest załatwiać takie sprawy podczas instalacji win XP a nie po zainstalowaniu systemu.

no tak najpierw zainstalowałem 98 na dysku c: później xp na d: i chce usunac teraz tego 98 i zostawic xp:)Ciałebym wyczyscić ten dysk C::0i miec go pustego np.na programy:)

W takim układzie to nie będzie dobre rozwiązanie. Polecam jednak format i ponowną instalację XP na dysku C

A jak już tak chcesz to wchodzisz w XP-ka, Start -> Uruchom -> wpisujesz cmd -> piszesz format c: . Wtedy na dysku C zostaną wymazane wszystkie dane.

literę dysku można później zmienić