Windows 98


(Mlodydadupy) #1

Siem!mam problem zainstalowałem Windowsa xp na dysk 6 gb i po zainstlowaniu było tylko 2 gb cały dysk a zajęty 1 gb win 98 zajmuje 400 mb a gdzie mi reszte wcieło??POmocy!

Ps.wie ktoś czy sa jakieś style żeby zmienić wygląd win98??

:frowning:


(Daris91) #2

Z tego co mi się wydaje to całego wyglądu nie możesz zmienić - co najwyżej kolory - ale gdzie dokładnie to ci nie powiem bo w98 już dawno nie widziałem (xp już nie widziałem od 3 dni bo zwiedzam kubuntu)


(Mlodydadupy) #3

a jak z tym dyskiem i miejscem?


(Marcinch7) #4

jaki system miałeś tam wcześniej??


(adpawl) #5

Wyłącz hibernacje i przywracanie systemu - ...i zobacz ile ci wróci :wink:

-no i ważne jeszcze ile miałeś wolnego przed instalacją XPeka?


(Mlodydadupy) #6

no mialem dwa dyski na jednym Xp a na tym drugim gry ale Xp mi wolno chodził bo mam słabego kompa i zdecydowałem się zainstalować na ten dysk co miałem gry zainstalowac 98 a tam gdzie Xp miałęm sformatować i sformatowałem ale wczesniej miałęm tam gdzie gry 6 gb cały dysk a teraz po instalacji mam 2 gb..:(A jak instalowałem 98 win to formatowałem:(dlaczego mam 2 gb a nie 6i czmu tak duzo miejsce coś zżera mi??


(JNJN) #7

Proszę zmienić temat postu na konkretny,opcja zmień i popraw.JNJN


(Kosior6) #8

W win98 chyba nie ma takich bajerków. Co najwyżej, tapeta, wygaszcz, kolory itp. a to wszystko robisz w

PPM na pulpicie -> Właściwości -Efekty (albo wygląd nie pamiętam) i jazda :smiley:


(Kpc21) #9

Były programy do zmiany wyglądu Windows 98 ale nie pamiętam nazw. Ale przecież zawsze możesz wejść na http://www.google.pl i zobaczyć, jakie tam są cuda, np. WindowBlinds:


(system) #10

Piszesz bardzo chaotycznie i ciężko wyłowic cokolwiek... Domyślam się, że część dysku ma system plików NT i temu win98 ich nie widzi...