Windows 98Me i Windows XP Pro

Witam wszystkich !!

Mam takie male pytanko mam nadzieje ze ktos z Was bedzie mi mogl na nie odpowiedziec :slight_smile:

Mam dwa systemy win98Me z niego zrobiony jest serwer sieciowy , poniewaz uzywam go jedynie do grania w Counter Strike a 2 system to WinXP Pro z SP2.Systemy te sa na partycjach FAT 32.

Moje pytanie brzmi nastepujaco:

Czy jezeli na XP dostanie mi sie wirus czy tez trojan np.RBot.steam to czy jest wstanie namieszac mi w Win98Me Pytajnik?

Z gory dziekuje za wszelkia pomoc i ewentualne porady i pozdrawiam wszystkich

Nie jezeli sa na osobnych partycjach to nie ma prawa sie przedostac. Poniewaz pliki systemowe sa na osobnych partycjach.

:slight_smile:

A tutaj masz info na temat trojana

Wirus mo偶e doczepia膰 si臋 do wszystkich plik贸w .exe, niezale偶nie od partycji.

hmmm dziwne bo zazwyczaj wirusy atakuja tylko jeden system. Mialem tak i druga partycja z Windowsem(innym) zostala nie tknieta :slight_smile:

To moze najlepszym rozwiazaniem jest danie na XP partycji NTFS ?? jezeli tak mozna oczywiscie.

I jeszce jedno pytanko:)

Jaki system operacyjny byscie polecali pod sewrer sieciowy aby nie mial duzych wymagan a mozna bylo na nim zainstalowac gre online ??

Dzieki za porady

Jezeli chesz zainstalowac gre to pozostan przy tym. A co do serwer贸w polecam Windows 2003

Tak to bedzie najlepsze rozwiazanie, a ten system plik贸w jest troche szypszy :slight_smile:

dzieki chlopaki :slight_smile:

Do modkeratora - Topic mozna zamknac :slight_smile:

Pozdro