Windows Blinds & DreamScene

Witam

Mam 2 pytania :

Czy program do zmieniania skórek Windows Blinds działa także na Windows Vista ? I jeśli tak to prosze o dokładną instrukcje instalacji.

Mam problem z DreamScene chociaz posiadam Vista Home Premium to wiadomo ze na niej też można mieć ten dodatek a ja jak zmieniam tło pulpitu na klip wideo to coś tam niby prześwituje odczasu do czasu ale ekran jest czarny. Prosze o pomoc :smiley:

Co do Window Blinds.

Działa najnowsza wersja na windows Vista bez problemu.

Instaluje się jak każdy inny program na windows, klikasz next, next , next finish i po instalacji.

A co do dreamscene, każdy klip wideo u Ciebie tak działa ?

No wiesz co każdy bo ściągnołem paczke 6 klipów i powinno działać a nie działa a co do Windows Blinds to jaka jest najnowsza wersja ? Bo nie jestem pewien czy mam najnowszą … A do DreamScene to zrobiłem to według podanej intrukcji :

  1. Uruchom plik ‘Install.bat’ jako administrator (prawym i uruchom jako admin…)

  2. Postępój wedłóg wskazówek podanych na ekarnie i nie pomyl się prz wybieraniu wersji x32 x64

  3. Restart kompa

Teraz przez [Parwy klik na pulpicie] -> Personalizuj -> Tło pulpitu i z listy wybieramy cośtam z dreamscene albo wskazujemy plik filmowy z odpowiednim rozszerzeniem.

Soviet Man ,

Najnowsza wersja Window Blinds :

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … +Build+109

A co do dreamscene, prawidłowo działa na windows Vista ultimate, bo to dodatek dedykowany pod ten system i tylko pod tą wersję systemu.

A co do Twojego problemu, prawdopodobnie użyłeś patcha, który działa nie prawidłowo, stąd nieprawidłowości w działaniu dreamscene

No dobra rzeczywiście działa windows blinds teraz ale mam tylko triala 30 dniówke i jak podmnienie tego cracka to bedzie dalej działać ? I prosiłbym cię o podanie numeru gg bo takie pisanie na forum to bez sens …

Tylko trialówka 30 dniowa powiadasz ?

Bo to wersja pokazująca możliwości programu, będziesz chciał dalej z niego korzystać, po prostu program kupujesz.

Forum i Vortal jest tylko i wyłącznie o legalnym oprogramowaniu.

Odpowiedzi udzielam tylko na forum.

No dobra skoro tak to windows blinds zostawiam i dziękuje bo działa :smiley: A DreamScene to możesz mi coś podpowiedzieć ? Może co ściąganąć albo dać zaufaną wersje tego dodatku oczywiście na Windows Home Premium :smiley: