Windows CE jak stworzyć skrót do pliku .exe z karty SD

Witam,

 

Dzisiaj zakupiłam program nawigacyjny MapaMap. Otrzymałam go na karcie SD wraz z bardzo uszczuploną instrukcja obsługi, która nie mówi w sumie nic.

 

Po włożeniu karty do urządzenia nawigacyjnego nic się nie dzieje, co jakoś mnie nie zdziwiło. Aby program uruchomić z karty, należy stworzyć do niego skrót. Przeszukałam internet wszech i wzdłuż aby dowiedzieć się jak to zrobić i ile jest stron, tyle jest sposobów. Część z nich sprawdzałam i niestety nie działają.

 

Urządzenie nawigacyjne mogę podłączyć do komputera i stamtąd nim sterować co znacznie ułatwia sprawę, ale nie rozwiązuje problemu. Chciałabym stworzyć plik .bat, który by właśnie czytał ścieżkę bezpośrednio z SD, nie wiem jednak jakich komend używa ten system operacyjny.

 

Prosiłabym o jakiś szablon, reszty sama się domyślę. Mam nadzieję, że tak stworzony plik .bat będzie odtwarzać się na CE, chyba, że ktoś z was już to przerabiał i zna inny, łatwiejszy sposób by to ogarnąć.

 

System operacyjny na nawigacji to dokładnie Windows CE 5.0 Mam odblokowany windows(a konkretniej to Windows Explorera, brak paska start)

 

Z góry dziękuję za pomoc.