Windows co parę sekund wyswietla inf - spyware infected

Witam

Od wczoraj mam problem z jakism cholerstwem. Windows co parę sekund wyswietla informacje o spyware infection i kieruje mnie do jakiejs strony internetowej najpierw bylo to “oczyszczaczekomputerza.com\data…” a teraz "

trustedantivirus.com\data…" po takim poczatku sciezka adresowa jest jeszcze bardzo dluga. I na tej stronie usilnie jestem namawiany do sciagniecia jakiegos programu albo skanowania komputera. Czego oczywiscie nie zrobilem. Niestety wszelkie proby pozbycia sie tego komunikatu nie powiodly sie. Probowalem to usunac ad-aware, mks-vir, spyware doctor, Spybot - Search & Destroy, i jeszcze paroma innymi, usunelo to troche virusow ale komunikat pozostal i strzasznie mnie irytuje, bardzo prosze o pomoc

oto link do loga z hijackthis

http://wklej.org/id/faa829fe46

Pozdrawiam

Użyj narzędzia FixwareOut.

Skasuj w HJT

Sciągnij combofix viewtopic.php?f=16&t=36654

Wklej do notatnika:

>> Plik>>Zapisz jako.… >>> CFScript (najwygodniej będzie, jeśli zapiszesz w takiej lokalizacji, by ikonka CFScript.txt znalazła się obok ikonki ComboFix.exe)

Przeciągnij i upuść plik CFScript.txt na plik ComboFix.exe (czyli ikonkę CFScript.txt na ikonkę ComboFix.exe)

(jeśli pojawi się pytanie “1 or 2” - to wpisz 1 i naciśnij ENTER) Ma się rozpocząć usuwanie. ( i powstanie log )

Po restarcie usuń ręcznie folder C: \Qoobox.

wklej go do analizy.

Zrobiłem jak napisales Ciuci

problem zniknął :smiley:

wielkie dzieki

oto log który powstał

http://wklej.org/id/c320cfaf2e

Pozdrawiam

Wklej do Notatnika:

File::

C:\WINDOWS\system32\winexz32.dll

>>Plik>>Zapisz jako… >>> CFScript (najwygodniej będzie, jeśli zapiszesz w takiej lokalizacji, by ikonka CFScript.txt znalazła się obok ikonki ComboFix.exe )

Przeciągnij i upuść plik CFScript.txt na plik ComboFix.exe (czyli ikonkę CFScript.txt na ikonkę ComboFix.exe )

– podobnie jak na tym obrazku –>88953CFScript-createdbyMiekiemoes.gif

(jeśli pojawi się pytanie " 1 or 2" - to wpisz 1 i naciśnij ENTER) Ma się rozpocząć usuwanie. (i powstanie log)

Po restarcie usuń ręcznie folder C: ** Qoobox**.

Skan 1 ze skanerów online - Skanery do wyboru