Windows Defender a Kaspersky IS

U mnie przy próbie zainstalowania kasperskiego ,kasper pluje się żebym usuną windows defender.Więc go wywaliłem (ręcznie bo nie dałem rady inaczej)ale przy następnej prubie instalacji kaspera znowu to samo,że muszę usunąć defendera.Nie wiem jak sobie z tym poradzić.Proszę o pomoc

Zapoznaj się z tym:http://poradyisztuczki.blogspot.com/2008/12/appremover-usu-pozostaoci-programu.html

P.S.Jeśli system XP.

KIS jest na tyle dobrym, nawet bardzo dobrym antywirusem i zaporą że nie ma potrzeby korzystania również z defendera.

Defendera wyłącz!

Usuń wpis z autostartu i wyłącz usługę Windows defender.

prubowałem tym programem znaleść defendera ale nic z tego (znalazł tylko avasta i ad-aware)niby go nie ma ale jak wejdę w panel sterowania w dodaj lub usuń programy to tam jest i gdy próbuje go z tam tąd wywalić to pisze że "funkcja którą próbuje użyć znajduje się w niedostępnym zasobie sieciowym.A gdy próbuje zainstalować od nowa defendera to pisze żebym usuną tą starszą wersje(przecież ja go usunąłem już ręcznie)

Edycja

jak usunąć z autostartu jak wyłączyć usługę :frowning: Proszę o wskazówki (jestem troche cięki w temacie)Dziękuję za wyrozumiałośc

Wyłącz Windows Defender:

Start—>Uruchom i wpisz msconfig, --> zakładka Uruchamianie i odznacz Windows Defender

Wyłączenie usługi:

Start–>Panel sterowania–>Narzędzia administracyjne–>Usługi–>klikk dwa razu lewym myszy na Windows Defender–>Typ zmień na wyłączony, zastosuj i OK i Uruchom ponownie komputer.

Podpięcie wydzielone z tematu

viewtopic.php?f=22&t=241696&start=30

robako12 ,

Ważne

Nie dopisuj postów pod własnym postem.

Chcesz dodać coś więcej ? - edytuj swój post i uzupełnij.

viewtopic.php?f=2&t=213590

Przpraszam już się poprawię.Wesołych Świąt.