Windows Defender czy się opłaca?

Mam Ad-Aware 7.10.01 2008 czy mogę mieć dwa programy antyspyware w komputerze.Słyszałem że Windows Defender chroni przed keylogerami jeśli mam go to mogę go usunąć z pliku bez pozbycia się go

mogą być obydwa nic się nie stanie

A ja bym ci zaproponował takiego

Malwarebytes’ Anti-Malware version 1.28 w opcjach polski

link -http://www.malwarebytes.org/

Windows 2000, XP, and Vista.

poszukaj w Google wersji Portable Malwarebytes’ Anti-Malware 1.28 [PL] bez instalacji bardzo skuteczny.

Jeśli Ad-Aware masz w wersji Free, to możesz zainstalować jeszcze dowolną ilośc innych antyszpiegów, pod warunkiem, że będą, tak, jak Ad-Aware Free programami typu OffLine (bez rezydentnego skanera) oraz jeden dowolny, który ma rezydenta czasu rzeczywistego.

Nie powinieneś instalować jedynie więcej niż jednego programu ochronnego określonej klasy jesli ma skaner rezydentny,

Czyli - jeden antywirus rezydentny, jedna zapora sieciowa, jeden antyszpig rezydentny oraz jeden antyspam i jeden WEB Guard.

aha a jaka jest najnowsza wersja windows defender

Moja ochrona to:Kaspersky Internet Security 2009,Ad Aware 2008,Windows Defender 1.1,AVG Anti Rottkit 1.1.Myślicie że żaden robaczek się nie przemknie do mojego komputera.

Najnowsza wersja Windows Defender-a to ta, która jest w Windows Vista, a dla Windows XP ta, którą można pobrać ze strony MS.

Jesli masz KIS2009, to jesteś w miarę dobrze chroniony.

W miarę, gdyż to użytkownik jest zawsze najsłabszym ogniwem w bezpieczeństwie systemu.

Co do gwarancji - nikt Ci nie da gwarancji, że jesteś bezpieczny, bo nie jesteś, nie ma takich programów.

Tym nie mnniej, program, który posiadasz jest jednym z najlepszych (ścisła czoóówka, często na pierwszych miejscach).

Nie powinno to, jednak uśpić Twojej czujności, bo wówczas nawet KIS2009 Ci nie pomoże.