Windows Defender-problem w viście


(Laga321) #1

Witam.

Wczoraj na laptopie z windowsem vista program wymieniony w temacie zaraz podczas startu systemu alarmuje jakieś błędy cały czas i nie da się żadnej aplikacji uruchomić bo zaraz defender ukazuje jakiś błąd po ang i piszę aby usunąć błędy czy zreperować to trzeba nową licencje wykupić. Pomóżcie co mam zrobić bo nic nie da się na tym komputerze robić bo tylko defender komunikaty wyświetla może to jakiś podstawiony program lub rootkit proszę o szybką pomoc

Z góry dziękuje i pozdrawiam wszystkich forumowiczów : )


(system) #2

Jeśli dasz rade to pobierz,zaktualizuj i zrób pełny skan tym:

http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte ... 13117.html .

Jeśli nie da rady to na nie zainfekowanym kompie pobierz: http://www.dobreprogramy.pl/Kaspersky-R ... 12771.html , nagraj obraz ISO na płytę i bootuj z niej kompa. Instrukcja KRD: http://www.hotfix.pl/pokonaj-wirusy-z-k ... k-a130.htm .


(Laga321) #3

Właśnie skanuję już programem Malwarebytes 'Anti-Malware poprzedzając Rkillem i wprowadzeniem zmian do rejestru bo okazało się że to Windows Troubles Remover jakiś chyba aby naciągnąć na kasę trojan i na razie idzie dobrze jakby były jakieś konplikacje to dam logi, ale na razie idzie po mojej myśli dzięki za pomysł : )