Windows explorer has stopped working

Dzięki Łukash, mi też (jak na razie) to pomogło. Mam jeszcze jedno pytanie/prośbę(?). Ponieważ wraz z tym bugiem “windows explorer is restarting” przestały działać mi klawisze odpowiedzialne za ustawianie trybu działania procesora, play/pause, stop, głośność i wyłączenia głosu. Dodatkowo nie działa wyłączenie/włączenie touchpada z funkcyjnym…nie wiem co się stało. Nagle przestało działać i powstała jedna wielka baba.

Bd wdzięczny za pomoc.

PS mój laptop to taki sam model jak kolegi wyżej, czyli Asus n55s z oryginalnym win7

yrq , ASUSWebStorage raczej nie ma nic wspólnego z klawiaturą, usuwałeś coś jeszcze oprócz ASUSWebStorage ? Może odinstalowałeś jakieś sterowniki ?

Hej Łukash, dzieki za odpowiedź. No więc objawy, czyli błąd “windows explorer is restarting” jak i problemy z tymi dodatkowymi klawiszami(głośność, tryb zmiany pracy procesora itd) zaczęły się po wgraniu systemu antywirusowego firmy ESET. Zaraz po pojawianiu się tych błędów wykasowałem tego antyvira, ale objawy nie ustąpiły… co do sterowników - nic nie usuwałem.

Pozdrawiam serdecznie

Yrq

yrq , Czy usuwałeś ESET’a jakimś zewnętrznym programem typu REVO Uninstaller ?

Wychodzi na to że ESET nałożył jakieś dziwne filtry i przy instalacji ich nie ściągnął ,spróbuj użyć narzędzia opisywanego na poniższej stronie użyj w trybie awaryjnym

http://kb.eset.com/esetkb/index?page=co … &actp=LIST

yrq , na przyszłość nie podpinaj się pod cudzy temat.

Jeśli masz problem załóż własny wątek.

Wydzielono.