Windows Live Mail czy Windows (Vista) Mail ? Co wybrać?

Pytanie jak w temacie: Co wybrać, czy Windows Live Mail, a może Windows (Vista) Mail ? Który z tych programów polecacie bardziej i dlaczego ? Z góry dziękuję za odpowiedzi. Tylko proszę nie pisać o instalowanie, np. TheBat czy Thunderbird - piszemy tylko o tych dwóch programach. :wink:

_ Witaj michnt _

Ja używam Windows Live Mail ponieważ Po małym przekręcie jest możliwe sprawdzanie pisowni w jęz. Polskim, a poza tym jeżeli używasz Windows Live Hotmail to będziesz miał możliwość sprawdzania poczty właśnie z tego konta.

_ Pozdrawiam _ :smiley:

W dniu 27.06.2008 , o godzinie 2:36 został dopisany post przez Wojtek5

Podaję Ci jeszcze link jak zrobić sprawdzanie pisowni w Windows Live Mail w jęz.Polskim. :smiley:

http://www.windows7.pl/forum/index.php/topic,74.0.html

Ja używam windows live mail i polecam szczerze ten program.

Poza hotmailem można skonfigurować inne konta pocztowe :wink:

Program ogólnie przyjemny i łatwy w obsłudze.

Ja też polecam Windows Live Mail - świetny program, podobny zresztą do Windows Mail z Visty. Przyda się zwłaszcza dlatego, że o ile pamięatm Windows Mail podobnie jak Outlook Express nie obsłużą juz kont Hotmail.

Tak jak aero mogę powiedzieć że WLM jest bardzo przyjemny i łatwy w obsłudze ;]

Windows Live Mail to naprawdę godny polecenia program :slight_smile: Używam go już ponad pół roku na XP, natomiast osobiście nie widzę jakiejś znaczącej różnicy pomiędzy Pocztą Systemu Windows z Visty, a nim. Live Mail jest troszkę ładniejszy i szybciej się uruchamia. Obydwa godne polecenia. :wink:

Wielkie dzięki dla Was za rozwianie wątpliwości, a w szczególności dla Wojtek5 za linka. Na pewno się przyda. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś komentarze odnośnie tych programów to proszę pisać. I jeszcze jedno pytanie do was o Windows Live Messenger, czy ten program jest w ogóle wart polecenia (wiadomo w Polsce prawie nieznany tak jak MSN). I czy jest to program po polsku, na screenach widziałem, że tak jednak w opcjach nic nie mogę znaleźć. Co sądzicie o tym Windows Live Messenger ? Pozdrawiam :wink:

:slight_smile: Windows Live Messenger jest programem dość dobrym, aczkolwiek tak jak sam słusznie zauważyłeś, popularność komunikatorów Microsoftu jest w Polsce praktycznie zerowa, czasami szkoda. Funkcyjnie programik nawet, nawet… i jest w pełni spolszczony, tu masz linka, możesz sobie zainstalować i sam zobaczyć: http://get.live.com/messenger/overview

Także osobiście nic nie ma do zarzucenia Messengerowi z wyjątkiem małej popularności, ale to już nie jest wina komunikatora…:slight_smile:

Heh, zainstalowałem no i jak na pierwszy rzut oka miły wygląd, nie taki cukierkowaty jak nowe GG8. Trzeba będzie poszukać jakiegoś kuzyna z zagranicy to się wtedy pogada. :wink: Tylko jeden problem zainstalowałem i mam wersję po angielsku, gdzie znajdę język polski w opcjach i ten sam problem mam z Windows Live Mail. Z góry dziękuję za pomoc. :wink:

Znalazłem wersję polską (ta z vortalu jest po angielsku tylko). Myślę, że wszystko wyjaśnione, chyba że ktoś coś jeszcze doda od siebie. Pozdrawiam :smiley:

No ja właśnie się 3 dni temu przerzuciłem z GG na Windows Live Messegera i od razu na Hotmail i inne usługi :slight_smile: Podoba mi się też SkyDrive - przy mojej częstotliwości formatów wirtualny dysk mile widziany hehe ;] Fajnie że mając jeden Live ID ma się dostęp do tych wszystkich usług :smiley:

A co do popularności - osobiście przekonuję moich znajomych z GG do WLM, gadu swoją awaryjnością i niedostarczaniem komuniatów już przebrało u mnie miarkę :stuck_out_tongue: